Mobil

Galaxy S11 Ekranı Göz Kamaştıracak

Samsung’un önümüzdeki yıl duyuracağı yeni amiral gemisi Galaxy S11 ekranı göz kamaştıracak. 

Güney Koreli teknoloji devi Samsung önümüzdeki yıl tanıtacağı yeni amiral gemisi Galaxy S11 modeli üzerinde çalışmaya başladı. Galaxy S11 modelinin özellikleri merak edilirken Samsung’a yakın kaynaklar Galaxy S11 modelinin ekranının devrim yaratacağını ve kullanıcıların gözünü kamaştıracağını aktarıyor. 

Akıllı telefonlarında kendi donanımlarını kullanan Samsung Galaxy S11 modeli için bu durumu bir üst seviyeye taşımayı düşünüyor. Apple’ın iPhone 11 modeli karşısında aşağıda kalmak istemeyen Samsung Galaxy S11 modellerini güçlü özelliklerle ve donanımlarla donatmak istiyor. Sızıntılarıyla adından söz ettiren @universeice Samsung’un yeni Galaxy S11 modelleriyle ilgili önemli bilgiler aktardı. Ice Universe iddiaya göre Samsung’un Galaxy S11 modelinde endüstrinin en yüksek yenileme hızına sahip ekran ile birlikte geleceğini açıkladı. 

Akıllı telefonlar ile ilgili sızıntılarıyla adından söz ettiren Ise Universe Samsung Galaxy S11 ailesi hakkında önemli bilgiler aktardı. 2020 yılı ilk çeyreği de tanıtılacak olan Galaxy S11 ailesi güçlü özelliklere sahip olacak. Bu konuda çalışmalara başlayan Samsung, Galaxy S11 modelinde daha yüksek yenileme hızı sunan ekran kullanacak. 

İddialara göre Galaxy S11 modellerinin ekranı 90 Hz yenileme hızında sabit kalmayacak ve bu hız 120 Hz’a kadar çıkabilecek. Ortaya atılan bu iddia doğru ise Samsung’un Galaxy S11 modellerini farklı bir cihaz yapacak. Samsung Galaxy S11 modelleri 120 Hz ekran yineleme hızına sahip ilk akıllı telefon olacak.

Samsung Galaxy S11 modelinde 120 Hz yenileme hızı sunulup sunulmayacağı bilinmiyorken, OnePlus ve Google; OnePlus 7 ve OnePlus 7 Pro modelleri ile Google Pixel 4 ve Google Pixel 4 XL modellerinde 90 Hz ekran yenileme hızı sunmuştu. Samsung’un Galaxy S11 modelinde de 120 Hz ekran yenileme hızı sunacak olması mantıklı görünüyor. 

Galaxy S11 Özellikleri

Konu ile ilgili resmi olarak açıklama yapmayan Samsung’un Galaxy S11 modelinin özelliklerinin önümüzdeki günlerde netlik kazanmaya başlaması bekleniyor. Galaxy S11 modelleri ile ilgili henüz net bir bilgi bulunmasa da modellerin en az 4.000 mAh kapasiteli bir bataryadan güç alması ve 5G standartlarını desteklemesi bekleniyor. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı