Mobil

Galaxy S11 Performansı Sızdırıldı

Samsung’un yeni amiral gemisi olacak olan Galaxy S11 modeli hakkında bilgiler sızdırılmaya devam ediyor. Galaxy S11 modelinin şimdi de performansı sızdırıldı. 

Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un yeni amiral gemi modelleri Galaxy S11, Galaxy S11e ve Galaxy S11 Plus modelleri önümüzdeki yılın ilk çeyreğinde tanıtılacak. Gücünü Qualcomm’un üst seviye işlemcisi Snapdragon 865 ve Samsung Exynos 990 işlemcisinden alacak olan Galaxy S11 ailesinin performansları ortaya çıktı.

Galaxy S11 modelleri sahip oldukları işlemciler sayesinde 8K çözünürlüğünde saniyede 30 kare video kaybedebilecek. Yeni yeni yaygınlaşmaya başlayan 8K teknolojisi Galaxy S11 modelinin kilit özelliklerinden birisi olacak. Galaxy S11 ailesi ayrıca 4K çözünürlükte 120 kare video kaydedebilecek. Galaxy S11 modellerinin full HD çözünürlükte ise 480 kare video çekebileceği düşünülürken, HD çözünürlükte ise 960 kare videolar kaydedebilecek. 

Galaxy S11 modellerinde üst seviye bir ekran kullanmak isteyen Samsung’un 120 Hz ekran yenileme hızına sahip ekranlar kullanması bekleniyor. S11 modellerinde kullanıcılar ekran yenileme hızları arasında geçiş yapabilecekler. Galaxy S11 kullanıcıları bu sayede oyunları çok daha akıcı bir şekilde oynayabilecek. 

Ekran Tazeleme Hızı Artıyor

2020 akıllı telefonlarında akıllı telefon üreticileri 90 Hz ekran tazeleme hızını standart olarak kullanacaklar. Gelen bilgilere göre Apple cephesinde de iPhone 12 ailesiyle birlikte ekranları 120 Hz olarak güncelleyecek. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı