Mobil

Galaxy S11 RAM Kapasitesi Ve İşlemcisi Belli Oldu

Samsung’un 2020 yılının Şubat ayında duyurusunu gerçekleştireceği Galaxy S11 ailesinin özellikleri netleşmeye başladı. İşte Galaxy S11 modelinin RAM kapasitesi ve işlemci detayları. 

Samsung’un 2020 yılında duyurusunu gerçekleştireceği amiral gemisi serisi Galaxy S11 ailesinin özellikleri ve tasarımı kullanıcılar tarafından merak ediliyor. Tanıtımına aylar kalan Galaxy S11 ailesinin özellikleri de ortaya çıkmaya başladı. Geçtiğimiz günlerde Galaxy S11 ailesinin en uygun fiyatlı modeli olan Galaxy S11e modelinin özellikleri ortaya çıkmıştı. Şimdi de Galaxy S11 modelinin özellikleri ortaya çıkmaya başladı. 

Galaxy S11 Geekbench Testinde Ortaya Çıktı!

Galaxy S11 modelinin 5G destekli sürümü “Geekbench” performans testinde ortaya çıktı. Galaxy S11 5G modeli performans testi uygulamasında “SM-G986B” model numarasıyla görüldü. Galaxy S11 5G modelinin özellikleri de performans testi sonuçları ile birlikte ortaya çıktı. Galaxy S11 5G modeli Geekbench testine göre gücünü Samsung’un Exynos 990 işlemcisinden güç alacak ve 12 GB RAM ile desteklenecek. 

Samsun’un Galaxy S11 modellerinin gücünü Samsung Exynos 990 işlemcisinden alınacağı biliniyordu. Kısa bir süre önce tanıtılan bu işlemcinin Samsung’un amiral gemisi akıllı telefonlarında kullanılacağı açıklanmıştı. Samsung bu yıl duyurduğu Galaxy S10 ailesinde 12 GB RAM kapasitesine sahip bir akıllı telefon bulunmuyordu. Samsung Galaxy Note 10+ modelinde ise 12 GB RAM bulunuyordu. Galaxy S11 ile birlikte Samsung ilk defa bir Galaxy S serisinde 12 GB RAM kapasitesine yer verecek. Samsung’un Galaxy S11 modellerinin diğer özelliklerinin ilerleyen günlerde ortaya çıkması bekleniyor. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı