Mobil

Geliştiriciler İçin iOS 12.4 Beta 3 Çıktı

12.4Apple, geliştiriciler için hazır olan başka bir beta sürümüyle iOS 12.4’ün beta sürecini hızlandırıyor.

iOS 12.4 beta 3, Apple’ın ikinci betayı aynı anda geliştiricilere ve halka da arz etmesinden hemen sonra sekiz gün içerisinde geliyor. Güncelleştirme, iPhone’ları bu yazın ilerleyen saatlerinde Apple Card’ın piyasaya sürülmesi ve bir dizi hata düzeltmesi ve performans iyileştirmesi için hazırladı.

iOS 12.4 Beta 3 Yayınlandı

Kayıtlı geliştiriciler, önceden yüklenmiş bir beta sürümüne sahipseniz, kablosuz güncelleme yoluyla iOS 12.4 beta 3’ü indirebilirler. Beta güncellemesini istemek için yükleme profilini iPhone veya iPad’inize de ekleyebilirsiniz.

iOS 12.4 Beta 3

Apple ayrıca, bugün geliştiricilere de saat 5.3 ve tvOS 12.4 sürümlerinin üçüncü beta sürümlerini yayınladı. Yeni betalar, WWDC 2019’da Apple iOS 13 için ilk betayı yayınlayana kadar bir haftadan az kaldı.

iOS 12.4 beta 3 sürüm notları, büyük değişikliklerden bahsetmiyor. Apple Card desteği en yeni eklentidir, ancak bu özelliğe henüz erişemezsiniz. Apple, tüketici dostu kredi kartı hizmetini Mart ayındaki bir açılış sırasında açıkladı. Apple Card’ın bu yaz lanse etmesi bekleniyor; böylece Apple, eklemek için iOS 13’e kadar bekleyemedi, çünkü iOS 13 sonbaharda piyasaya sürülmeye hazır olmayacak.

iOS 12.4 beta 3’te ayrıca bir ton hata düzeltmesi ve performans iyileştirmesi de var. Güncellemede cihazlarımıza yükledikten sonra hangi yeni ürünleri keşfettiğimizi size bildiririz.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı