Mobil

Google Pixel 4 Görüntülendi

Google Pixel 4 Görüntülendi

Şimdiye kadar hep tek kamera kullanan ve çekilen resimlerle adeta rakiplerine hava atan Google Pixel 4 tasarımı büyük yankı uyandırdı. Bilindiği üzere hep tek kameradan yan olan ünlü seri, Pixel 4 modelinde çift kamera kullandığı ortaya çıktı. Hatta birçok önemli kaynak ise Google’ın kullanıcıları çift kamerayla kandırdığını iddia ediyor. Ancak görüntülerin yanı sıra ortaya videonunda çıkmasıyla Google’ın çift kamera kullandığı net olarak görülüyor. Bu görüntülerle birlikte Google, Pixel 4 modelinin arka bölümünde çift kameradan faydalandığı kesin olarak görülüyor.

Pixel 4 tasarımı büyük ses getirdi

Google Pixel 4 modeli tüm kullanıcılar arasında büyük beğeni topladı. Sürekli tek kamera olmasından şikayet eden kullanıcılar ise gördükleri bu manzara karşısına adeta şok oldu. Çift kamera özellikli Pixel 4 modelinin bu sene ekim ayında tanıtılması planlanıyor.

Pixel 4’ün tasarımı büyük beğeni toplarken telefonun ön çerçevesinin tıpkı Pixel 3 ile aynı olduğu görülüyor. Google, birçok rakibi gibi çerçevesiz bir model kullanmayı tercih etmiyor. Benzersiz olmak isteyen Google, daha önceki senelerde de hep rakiplerinden ayrılmıştı.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı