Mobil

Google Play Store İade İşlemleri Uzadı

Google Play Store İade İşlemleri Uzadı

Tüm dünyada milyonlarca kişinin kullandığı Google Play Store’in en beğenilen özelliklerinden birisi iade işlemlerinin oldukça hızlı olmasıydı. Sizin ya da çocuğunuzun yanlışlıkla bir ürünü satın alması ya da hatalı bir işlem sonucunda istemediğiniz bir ürünü satın almanız durumunda iade talep ederek, hızlı bir şekilde paranızı geri alabiliyordunuz. Ancak Google Play Store iade işlemlerinde değişikliğe gitti ve iade sürecindeki süreyi uzattı.

Google Play Store İade İşlemleri Uzadı

Google’ın Bu Kararı Memnuniyetsizlik Yarattı

Google Play Store sayfasında daha önce ‘’Geri ödemeniz yaklaşık 15 dakika sürer’’ ibaresi bulunuyordu. Fakat yapılan son güncellemeden sonra 15 dakikalık sürenin kaldırıldığı ve bunun yerine 4 iş günü yazması, büyük bir şok etkisi yarattı. Bu da demek oluyor ki hafta sonuna yakın bir zamanda iade istemeniz durumunda, bu süre bir haftaya çıkabilecek.

Google’in yeni güncellemesi ile iade işlemlerinin 4 iş gününe çıkarılması, kullanıcılar tarafından oldukça eleştirildi. İade işlemlerinin basit ve hızlı bir şekilde yapılması, kullanıcıların o firmaya duyduğu güven ve memnuniyet duygusunu arttırır. Tepkilerin oldukça fazla olması nedeniyle Google’in bu kararında değişiklik yapıp yapmayacağını ise zaman gösterecek.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı