Mobil

Google Play Ücretli Uygulamaları Ücretsiz İndirme 2019

Cihazlarınız için yüz binlerce uygulamayı ve oyunu bulabileceğiniz yerlerin başında gelen Google Play üzerindeki ürünlerin bir kısmı ücretsiz sunulurken, bir kısmı da geliştirici tarafından ücretle satılmaktadır. Peki, geçmiş yıllarda kullanılan Google Play ücretli uygulamaları ücretsiz indirme 2019 yılında da geçerli mi? Google Play ücretli uygulamaları ücretsiz indirme yolları nelerdir?

Google Play Ücretli Uygulamaları Ücretsiz İndirme 2019

Google Play Ücretli Uygulamaları Ücretsiz İndirme 2019

Tıpkı geçmiş yıllarda olduğu gibi kullanılan birçok yöntem, Google Play ücretli uygulamaları ücretsiz indirme 2019 yılı için de geçerlidir. Eski yöntemlere benzer ve kısmen aynı yöntemleri kullanarak, ücretli Google Play uygulamaları ücretsiz olarak indirilebilmektedir. Bu yöntemlerden bazıları şunlardır.

Google Ödüllü Anketler

Uygulama ya da oyun indirmek için para harcamak istemiyorsanız, para harcamadan uygulama indirmenin en garanti yollarından birisi Google Ödüllü Anketlerdir. Her hafta Google tarafından size gönderilen 1 anketi cevaplayıp kazanacağınız Google Play kredisi ile, ücretsiz uygulamalar indirebilirsiniz.

Freapp

Birçok uygulamaya göre daha büyük boyutlu ücretsiz indirmenizi sağlayan Freapp, haftada bir kez Google Play üzerinden ücretli uygulama indirmenize izin vermektedir.

myAppFree

MyAppFree uygulaması da, Google Play üzerindeki ücretli uygulamalar arasından kendi seçtiği uygulamaları, her gün servis ederek bir ücretli uygulama indirilmesine imkan tanımaktadır.

Free Store

Free Store uygulaması sayesinde, Android markette bulunan paralı uygulamaları ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Bu yöntemle indireceğiniz uygulama boyutunun büyük olması durumunda, uygulama çalışmayacağı için küçük boyutlu uygulamalar için bu yöntem denenebilir.

  • Free Store uygulamasını indirin.
  • Google Mağazasına giriş yapın.
  • Küçük boyutlu, ücretli uygulamalardan birisini seçin.
  • İndirme kısmında, yukarıda görülen paylaşma ikonuna tıklayarak uygulamayı paylaş seçeneğini seçin.
  • Karşınıza hangi yöntemle paylaşmak istediğinize dair bir soru geldiğinde, paylaşma seçeneği için ‘free store’ seçeneğini seçerek paylaşın.
  • Bu işlemleri yaptıktan sonra uygulamanın indirme bağlantısına yönlendirileceksiniz. Yönlendirme sonrasında bulunan ‘Download’ seçeneğini seçip uygulamayı indirin.

Haftanın Google Play Ücretsiz Uygulaması

Yakın bir zaman önce Google Play tarafından sunulan ve halen BETA aşamasında olan haftanın ücretsiz uygulaması bölümünde, Google Play her hafta ücretli bir uygulamanın ücretsiz olarak indirilmesine müsaade ediyor. Ancak BETA sürümü olması nedeniyle birçok kimsede halen gözükmeyen bu özellik, aile bölümünde yer almaktadır.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı