Mobil

Google Play Ücretli Uygulamaları Ücretsiz İndirme Rootlu

Rootlu cihazlardan Google Play mağazasındaki uygulamalara ücretsiz sahip olmak isteyenler, Google Play ücretli uygulamaları ücretsiz indirme rootlu nasıl yapılır? Sorusuna cevap arayarak, uygulamaları cihazlarına ücretsiz indirmek istemektedir. Bunun mümkün olup olmadığını ya da mümkünse hangi yöntemlerle Google Play ücretli uygulamaları ücretsiz indirme rootlu telefonlar için işlem yapılacağını, yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Google Play Ücretli Uygulamaları Ücretsiz İndirme Rootlu

Öncelikle şunu belirtelim ki, tüm uygulamaları ücretsiz indirmenin bir yolu bulunmamaktadır. Güncel indirme yöntemlerini fark eden Google, bunlara karşıda kısa sürede önlem alarak engel olmaya çalışmaktadır. Vereceğimiz bilgiler an itibariyle güncel yöntemler olsa da, sizin yazısı çok sonra okumanız halinde, yöntemlerden bazıları güncelliğini kaybetmiş olabilir.

Ayrıca bu yöntemlerin hiçbirisi, ücretli uygulamanın ücretsiz indirilmesi sebebiyle doğal olarak Google tarafından kesinlikle önerilmemektedir. Bu nedenden dolayı yaşayabileceğiniz tüm sorunlar, kendi sorumluluğunuzdadır.

Google Play Ücretli Uygulamaları Ücretsiz İndirme Rootlu

Öncelikle cihazımıza, FreeStore isminde bir uygulamayı kurmamız gerekiyor. Bu uygulamada, Google Play kadar olmasa da, ona benzer bir Android uygulama mağazasıdır. Geçmiş zamanlarda Google Play üzerinden indirilebilen bu uygulama, ücretsiz indirmeye izin verdiği için Google tarafından kendi mağazasından kaldırılmıştır. Bu sebeple bu uygulamaya sahip olanlardan ya da internet üzerinden farklı kanallardan uygulamayı temin edebilirsiniz. Bu uygulama mağazasının kullanılabilmesi için aynı zamanda cihazınızın, rootlu olması ve Google Play mağazasının da cihazınızda yüklü olması gerekir.

Uygulamayı yükledikten sonra, karşınıza iki farklı uyarı çıkacaktır. Bunlardan birincisi Unknown Sources seçeneğidir. Bu seçeneği, aktif etmeniz gerekmektedir. Bir diğer uygulama ise, superuser permission uyarısıdır. Bu uyarıya da onay verdikten sonra, yapılması gerekenlere geçelim.

Telefonunuzun saat dilimini değiştirmekte, bunun için yapılması gerekenler arasındadır. ‘Otomatik tarih ve saat’ seçeneğindeki tercihi kaldırarak, alt kısımda bulunan ‘Saat dilimini seç’’ kısmından saat diliminizi ‘Moscow GMT +4 olarak seçin. Bu işlemden sonra, Google Play üzerinde bulunan ve indirmek istediğiniz ücretli uygulamaya gelerek, ‘Uygulamayı Paylaş’ seçeneğine tıklayın.

Normal paylaşımlarda olduğu gibi, paylaşımı nasıl yapacağınızı soran bir ekran açılacaktır. Buradan Free Store uygulamasını seçerek paylaşım adımlarını takip edin. Bunun ardından size, uygulamayı indirmeniz için farklı bir seçenek sunulacaktır. Burada Download butonuna basarak, uygulamayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Google Play ücretli uygulamaları ücretsiz indirme rootlu telefonlar için, bu şekildedir. Ancak şunu unutmayın ki, bu uygulamayla sadece normal ücretli uygulamalar indirilmekte olup, online uygulamalar indirilememektedir.

 

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı