Mobil

Honor 5G Uyumlu Telefonun Çıkacağı Tarih Belli Oldu

Honor 5G Uyumlu Telefonun Çıkacağı Tarih Belli Oldu

Dünyada ilk 5G uyumlu telefon olma özeliğine sahip olan Huawei, Mate X ve Mate 20 X modellerini duyurmuştu. Üstelik Mate X modelinin bir diğer güzel özelliği de katlanabiliyor olması. Bu cihazlara ek olarak Honor’da 5G destekli ilk telefonunu tanıtma heyecanını yaşıyor.

Honor şirketler grubunun başkanı George Zhao yapmış olduğu röportajda bazı önemli açıklamalarda bulundu. Zhao, “İlk 5G destekli ürünümüzü çıkartmanın heyecanını yaşıyoruz. 2019’un son çeyreğine kadar yeni modelimizi tamamen bitirmiş ve lansmanını yapıyor olacağız.” açıklamasında bulundu. Zhao ayrıca 5G destekli modelin birçok farklı özelliğinin daha olduğunu vurgulayarak, fiyatının da Huawei’den daha az olacağını ifade etti.

Honor’da ABD tarafından kara listede

Bilindiği üzere Huawei markasına ABD tarafından ticaret yasağı getirildi. Aynı yasak Honor içinde getirildi. Yaşanılan bu hadise Honor 20 Pro modelini de olumsuz yönde etkiledi. Bu durumdan tek kurtuluş olarak Huawei’nin bir an önce kendi işletim sistemine geçmesi gerekiyor. Aksi halde telefon satışlarında ciddi sıkıntılar yaşanabilir.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı