Mobil

HTC Ailesine Yeni Bir Üye Daha Katılıyor

HTC Ailesine Yeni Bir Üye Daha Katılıyor

Akıllı telefon markalarından biri olan HTC, resmi Facebook hesabı üzerinden yaptığı açıklama ile HTC ailesine yeni katılacak olan telefonunun 11 Haziran 2019 tarihinde piyasaya çıkarılacağını belirtti.

HTC, son dönemlerde özellikle de VR kasklarına yönelik yaptığı çalışmalarla adını duyuruyordu. Uzun bir zamandır akıllı telefon modellerine eskisi gibi ağırlık vermeyen firma, nihayet özüne dönüyor. HTC, resmi Facebook hesabından yaptığı duyuru ile yeni telefonunun 11 Haziran tarihinde piyasaya çıkaracaklarını duyurdu. Konuyla ilgili başka bir açıklama yapmayan şirket yetkilileri, akıllı telefon kullanıcılarını büyük bir merak içerisine soktu.

HTC Ailesine Yeni Bir Üye Daha Katılıyor

HTC U19e Olarak Piyasaya Çıkacağı Konuşuluyor

Birçok forumda HTC’nin yeni çıkaracağı telefonla ilgili çeşitli iddialar paylaşılıyor. Buna göre piyasaya yeni çıkacak telefonun isminin HTC U19e olacağı konuşuluyor. AnTuTu ve Geekbench’te ise telefonun özelliklerine kadar çeşitli bilgiler mevcut. Snapdragon 710 işlemci ile 6 GB’lık RAM kullanıldığı ise yine bazı iddialardan biri… Anlaşılan o ki HTC açıklama yapana kadar telefonun özellikleri ile ilgili dedikodular devam edecek.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı