Mobil

Huawei Mate 30 Lite Özellikleri ve Fiyatı

Huawei, uzun bir süredir üzerinde titizlikle çalıştığı Mate 30 Lite’i kısa bir zaman sonra piyasaya sokmaya hazırlanıyor. Bununla birlikte telefonun özellikleri ve fiyatı ile ilgili de çeşitli haberler çıkmaya başladı.

ABD – Çin ticari savaşlarından en fazla etkilenen şirket olan Huawei, yeni amiral gemisi olan Mate 30 Lite’i, 5 Haziran 2019 tarihinde Çin pazarında satışına başlayacak. Huawei Mate 30 Lite satış fiyatı ise 2 bin 500 Yuan yani ortalama 2 bin 100 TL olması bekleniyor.

Mate 30 Lite Kullanıcılarını Büyüleyecek

Huawei Mate 30 Lite’in arkasında üç adet kamera bulunuyor. Bunun dışında 128 GB’lık dahili bellek ile 6 GB’lık RAM kapasitesine sahip olacak. İşlemci ile ilgili olarak herhangi bir bilgi verilmedi. Mate 30 Lite’in teknik özelliklerinin dışında, çentikli ekran yapısına sahip olacak. Ayrıca USB-C şeklinde şarj soketi bulunacak.

Huawei Mate 30 Lite ile ilgili bütün özellikleri açıklayabilmemiz için sanırım 5 Haziran’ı beklememiz gerekecek. Çin pazarında satışa çıktığı gün sizlere tüm detaylarını daha ayrıntılı bir biçimde aktaracağız. Bizi takipte kalmaya devam edin.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı