Mobil

Huawei Mate X Çıkış Tarihi Belli Oldu

Huawei Mate X Çıkış Tarihi Belli Oldu

Samsung’un 26 Nisan’da çıkaracağını duyurduğu Galaxy Fold modeli, çıkışına birkaç gün kala ertelenmişti. Ertelenmenin sebebi olarak ekran kırılması gösterildi. Piyasaya çıkış tarihi ertelenen Fold modelinin ayrıca tüm ön siparişleri de bu nedenden dolayı iptal edildi. Galaxy Fold modelinin piyasaya sürüleceği tarih henüz net olarak belirlenmiş değil.

Galaxy Fold modelinin rakibi olarak lanse edilen Huawei Mate X modelinin piyasaya çıkış tarihi belli oldu. Fold ile aynı dönemde duyurulan Mate X modeli, satış konusunda aceleci davranmadı ve tüm eksiklikleri giderdi.

Mate X modelinin piyasaya çıkış tarihi açıklandı

Huawei tarafından yapılan açıklamada, büyük bir ilgiyle beklenen Mate X modelinin piyasaya çıkış tarihi eylül ayı olarak belirlendi. Kullanıcılarla eylül ayında buluşacak olan Mate X’in Android işletim sistemine sahip olacağı da açıklandı. Bilindiği üzere Huawei, ABD’de satışa yasaklanmış ve birçok teknoloji şirketi de Çinli Huawei markasına yaptırımlarda bulunmuştu. Bu yaptırımlardan pek etkilenmeyen Huawei, akıllı telefon üretimine son sürat devam ediyor.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı