Mobil

Huawei Mate X2 Modelinin Tanıtım Tarihi Sızdırıldı

Çinli akıllı telefon üreticisi Huawei’nin yeni katlanabilir ekranlı akıllı telefonu olacak olan Huawei Mate X2 modelinin tanıtım tarihi sızdırılmış olabilir. İşte Huawei Mate X2 modelinin tanıtılacağı tarih. 

Huawei’nin bir süredir üzerinde çalıştığı Huawei Mate X2 modeli hakkında yeni bilgiler ortaya çıkmaya devam ediyor. Huawei Mate X modeline göre daha ince bir yapıda olacak olan Mate X2 modelinin 2020 yılının ikinci çeyreğinde satışa sunulacağı Huawei’e yakın kaynaklar tarafından aktarıldı. Huawei’nin 2020 yılının ikinci çeyreğinde duyurmaya hazırlandığı modelin ufak çaplı olarak seri üretimine de başlandı. 

Huawei’nin ilk katlanabilir ekranlı akıllı telefonu Huawei Mate X modeli bu 2019 yılı başlarında duyurulmuştu. Huawei, Mate X modelinin çıkış tarihini açıklamamış ve Samsung’un Galaxy Fold modelinin ardından çok daha sonra Mate X modelini satışa sunmuştu. Mate X modeli Çin’de Kasım 2019’da satışa sunulmuştu. 

Yeni raporlara göre Huawei Mate X2 modeli 2020 yılının ikinci çeyreğinde tanıtılıp satışa sunulacak. Kullanıcılar Mate X modelinde yaşadıkları sorunu, Mate X2 modelinde yaşamayacak. Huawei Mate X2 modelinin özellikleri şimdilik bilinmiyor.  

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı