Mobil

Huawei Nova 5i Pro Görüntüleri Yayınlandı

Huawei gelecek haftaki etkinlikte nova 5, 5i ve Pro varyantının yer alması bekleniyordu ancak şimdi dördüncü bir cihazın nova 5i Pro’nun Çin perakendecisi JD.com’un web sitesinde listelendiği için onlara katılacağını görüyoruz.

Huawei Nova 5i Özellikleri

Liste, telefonun çift kameralı geleneksel bir çentik ile geleceğini ortaya çıkaran nova 5i Pro’nun resimlerini içerir. Şu anda ikinci kameranın hangi amaca hizmet edeceği belli değil, ancak geniş açılı bir lens olabilir veya belki de bir derinlik sensörü olabilir.

Huawei Nova 5i

Telefonun arkasında ayrıca sol üst köşede dikey olarak hizalanmış iki kamera bulunur. Ve orta tarafında parmak izi tarayıcısı bulunmaktadır. Akıllı telefon en az iki renkte sunulacak; yeşil ve siyah olarak. JD.com’daki liste, nova 5i Pro’nun herhangi bir özelliğini açıklamaz ve bu fiyat etiketi de yalnızca bir yer tutucudur.

Bununla birlikte, nova 5i, JD.com’da da listelenmiştir ve Pro modeliyle aynı tasarım dilini paylaşmaktadır. Ancak, 5i’nin son zamanlarda TENAA’da bir delikli ekran ve dörtlü kamera ile tespit edildiğine dikkat çekmek gerekiyor, bu nedenle bu telefonun JD.com listesinde yanlış görüntüler olması mümkün.

Bu arada, Huawei nova 5’te başka görüntüler yayınladı. Video, nova 5’in arkasını dörtlü kamera kurulumuyla gösteriyor. Burada bir parmak izi tarayıcısı görmüyoruz, bu muhtemelen ön taraftaki ekrana gömülü olduğu anlamına gelir. Bu tanıtım videosu ayrıca nova 5’in en az iki renkte geleceğini söylüyor.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı