Mobil

Huawei P10 Lite Kullanıcı Yorumları

Gerek tekno10.com teknoloji sitemizin çeşitli sayfalarına ve gerekse internette farklı ortamlara yazılan huawei p10 lite kullanıcı yorumları sizler için derlenmiş olup, cihazı daha önceden kullananların yorumlarını dikkate alarak daha sağlıklı bir seçim yapabilirsiniz.

Huawei P10 Lite Kullanıcı Yorumları

Burak – Aşırı ısınma sorunu var

Telefonu bir süredir kullanıyorum. Genel kullanımları, gayet iyi bir telefon. Lakin, aşırı ısıma sorunuyla karşılaştığımı söyleyebilirim. Sorunla ilgili bir bildirim oluşturdum. Evden eve servis desteği almak isteyerek, umarım sorun çözülür.

Sinan – şarjı 1 gün gidiyor

Telefonun 3 binlik batarya olduğu söyleniyor. Ama şarjı 1 günü zor çıkarıyor bu nasıl 3 binlik telefon?

Emin – diğerlerini unutun

huawei p10 lite akıllı telefonu kesinlikle öneriyorum diğer cihazları unutun derim. Batarya ömrü harika. Parmak ucu okuyucu güvenliği oldukça hızlı bir telefon ve şarj dolum süresi kısa olduğu gibi kamerası da oldukça verimli. P10dan baya mutluyum ben.

Olcak – güzel görünümlü

P10 cihazı bir süredir kullanıyorum ve bütçe dostu olduğu kadar kullanışlı bir telefon. Ancak Vestel Venüs son çıkan telefon sanırım daha başarılı bu fiyatlara almak açısından düşündüğümüzde. COC gibi oyunlar oynuyorum telefon takılmıyor ve şarj ömrü de gayet iyi bir telefondur.

Huawei P10 Lite Kullanıcı Yorumları

Deniz – Bu Fiyat İçin Yeterli

Elbette çok daha kaliteli telefonlar bulmak mümkün. Ancak çok daha kaliteli olan telefonlarında fiyatları çok daha yüksek oluyor. Telefonun fiyatına göre yeterli bir telefon olduğunu söylemek mümkün. Batarya kısmı güzel. Parmak okuyusucusu yine bir o kadar güzel bir telefon. Eksik tarafları ise işlemcisinin düşük olması. Kamerası da abartıldığı gibi aşırı güzel bir telefon değil. Ama genel olarak bakarsak bu fiyata da bundan iyisini zor bulabileceğiniz bir cihaz.

Güray – Bluetooth Ve Müzik Kalitesi Berbat

Telefondaki farklı müzik uygulamalarını farklı cihazlardan denedim hiçbir sıkıntı görmedim ama Huawei P10 Lite üzerinde ses aynı uygulama aynı şarkıda berbat. Buna çözüm olacak bir güncelleme gelmesini bekliyorum. Bluetooth ve müzik ses kalitesini saymadığımızda, başarılı sayılacak bir telefon ancak umarım bir güncelleme gelir ve düzeltirler bunu.

Huawei P10 Lite kullanıcı yorumları arasından seçtiğimiz olumlu ve olumsuz yorumların bazıları bu şekilde olup, telefonla ilgili sizde yorum yapmak için aşağıdaki yorum panelini kullanabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı