Mobil

Huawei P30 Pro Güncellemesi, Çift Görüntülü Video Modu Geldi

Huawei P30 Pro, şirketin mevcut amiral gemisi kameralı akıllı telefonu ve şimdi, Hindistan’da yeni bir ürün yazılımı piyasaya sürüyor, bu da nihayet akıllı telefona Dual-View video ve AR Measure uygulaması gibi iki yeni özellik getiriyor. Bu özellikler bir süredir diğer pazarlarda da mevcuttu ve şimdi de Hint versiyonu için geldi.

Huawei P30 Pro Güncelleme

Huawei yeni bir güncelleme yayınladı ve yeni güncellemenin kullanıma sunulduğunu onayladı. Ünitemiz henüz bulamadı, ancak şirket Gadgets 360’a güncellemenin gruplar halinde yayıldığını söylüyor, eğer almadıysanız biraz sabırlı olmanız gerekir.

Huawei P30 Pro Güncelleme

Huawei P30 Pro güncelleme, iki kamera beslemesi için vizör bölmesini sağlayan, ancak ana kamerayı ve diğer kameraların yaptığı gibi selfie kamerayı kullanmak yerine çift görüntülü video adlı kamera uygulamasına yeni bir çekim modu ekler. Şimdiye kadar, ana kamerayı ve telefoto kamerayı kullanarak çekim yapmanıza olanak tanır, böylece filme aldığınız etkinliğin görüntüsünü size geniş ve yakınlaştırılmış hale getirir.

Huawei P30 Pro güncellemeyle gelen diğer yeni özellik ise, uzunluğu ölçmek, alan ve hacim alanını hesaplamak ve hatta ölçmek için Uçuş Süresi (ToF) 3D kamerasını kullandığı söylenen ayrı bir uygulama olan AR Measure olarak adlandırılıyor. Huawei, hata payının yüzde bir civarında olduğunu iddia ediyor. Çerçevede birden fazla konu olduğunda, uygulamanın bir seferde herkesin boyunu ölçebilmesi gerekiyordu.

Bu, parmak izi kilidinin iyileştirilmesi, ekran için ayarlamalar ve daha fazlası için Nisan ayında aldığı ilk büyük notun ardından, telefon için ikinci büyük güncelleme olacaktı.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı