Mobil

iOS 13.5.5 Beta Güncellemesinde Sevindiren Gündem!

Piyasaya sürülmesi ile birlikte teknoloji gündemini değiştiren iOS 13.5.5 Beta güncellemesi, Apple’ın bir projesini ortaya çıkardı. 2019 yılından beri konuşulan bu mesele artık netleşmek üzere.

iOS 13.5.5 Beta güncellemesi indirim sağlayabilir!

Yeni Beta sürümünün kodlarını inceleyen bazı kullanıcılar Apple Music, Apple TV Plus, Apple News Plus ve diğer abonelik hizmetleri için hazırlanan bir çalışmayı tespit etti. Bu çalışmanın bir hizmet paketi olduğu söyleniyor.

Yeni Beta sürümünün kodlarını inceleyen bazı kullanıcılar Apple Music, Apple TV Plus, Apple News Plus ve diğer abonelik hizmetleri için hazırlanan bir çalışmayı tespit etti. Bu çalışmanın bir hizmet paketi olduğu söyleniyor.

Hatırlanacağı üzere daha önce Apple’ın müzik yapımı ve müzik dağıtımı işlerinde uzman olan şirketler ile anlaşmalar imzalamak için masaya oturduğu iddia edilmişti. ABD’li teknoloji şirketi, bütün servislerini tek bir paket altında sunmak istiyor.

Günümüzde Apple Music, Apple News Plus ve Apple TV Plus hizmetlerine ayrı ayrı üye olmak 30 dolara tekabül ediyor. Apple’ın bu fiyatı, bütün hizmetleri tek bir çatı altında toplayarak, düşürmek istediği belirtildi.

“Aile Paylaşımı” desteğini kullanan birçok kişi, tasarruf etmek adına 30 dolarlık bu masraftan vazgeçebilir. Apple, bu strateji ile bütün dijital hizmetlerini daha düşük bir fiyata sunabilir ve ekosisteminin kullanımını sadeleştirebilir.

iOS 13.5.5 sürümünün içerisinde yer alan dosyalarda önceki iOS sürümlerinde bulunmayan “paket teklifi” ve “paket aboneliği” ile alakalı kaynak kodlar yer alıyor. Bu kodların Apple’ın abonelik hizmetlerini düzenleyen kodlar olduğu açıklandı.

Bilindiği üzere Apple; kendisine ait olan müzik servisi için Universal Music, Sony Music ve Warner Music ile uzun yıllar sürmesi planlanan anlaşmalar imzaladı. Elbette bu kararlaştıran yazılar her dakika sonlandırılabilir.

Apple cephesinden bu konu hakkında henüz bir açıklama gelmedi. Eğer Apple kendi hizmetlerini tek bir çatı altında toplarsa ve onları daha uygun bir fiyat ile sunarsa bu paketi satın alır mısınız?

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı