Mobil

iOS 13 ile Karanlık Mod Dönemi Başladı

iOS 13 ile Karanlık Mod Dönemi Başladı

Uzun zamandır beklenen WWDC 2019 etkinliği dün akşam TSİ 20.00 itibariyle gerçekleşti. Bu etkinlikte birçok tanıtım yapılırken insanların en çok merak ettiği konulardan biride IOS 13 güncellemesi oldu. iPAD ve iPHONE kullanıcılarının uzun bir süredir beklediği bu gelişme sonunda tanıtıldı ve kullanıcıların beğenisini topladı. iOS 13 ile artık karanlık mod devri resmen başladı.

iOS 13 ile neler değişti?

Beklenen iOS 13 ile birçok önemli noktanın üzerinde duruldu. Kullanıcılar tarafından en çok beklenen haber ise karanlık modun gelip gelmeyeceğiydi. iOS 13 ile karanlık mod aktif edildi. Ayarlara girerek karanlık modu aktif hale getirebilirsiniz. Karanlık modun yanında ayrıca pek çok yenilik yapıldı. Face ID yüzde 30 gibi bir oranla iyileştirilerek çok daha hızlı bir şekilde çalışacak. Bunun dışında tüm uygulama ve güncellemelerde ise %50 oranında tasarruf elde edildi.

Apple, yüzlerce uçak ve arabalarında desteği sayesinde Haritalar uygulamasını da güncellemiş oldu. Tıpkı Google Haritalar’da görüldüğü gibi artık sokaklarda bile dolaşabileceksiniz.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı