Mobil

İos Betayı Nasıl Yüklerim?

Dünya çapında başarısından söz ettiren Apple, cihazlarına yeni güncellemeler sunmadan önce ilk olarak test aşamasına tabi tutuyor. Yeni gelen güncellemelerle uygulamaları kararlı hale getirerek kullanıcılara en iyi şekilde sunmayı öngörüyor. Bu süreçte de en iyi şekilde kullanım sağlamayı amaç edinen tüketici içinde kullanım süreci başlamış oluyor. Bu deneyimi kullanabilmeniz için IOS Beta’yı nasıl yüklerim? kısmına ek olarak nasıl kaldırılır onu da paylaşmak istedik.

Apple kendini sürekli yenileyerek kullanıcıların isteklerini de göz ardı etmeden değişen dünyaya ayak uydurarak yeni yazılımlarını piyasaya sürmeye devam etmektedir.

Beta Sürümünün Sağladığı Avantajlar

Apple kendini sürekli yenileyen marka olmasından bahsetmiştik. Değişen dünyaya ayak uydurup kullanıcılarını da memnun etmek adına yeni ürün ve yazılımlar piyasaya sürmektedir. Kullanıcıların Apple i takip etmeleri yeniliklere ayak uydurmaları için sürekli teknolojik yenilikleri takip etmesi gerekmektedir. Bununla beraber sunulan yeni ürünler test aşamasına tabi tutulduğu için her ürünün avantajı olabileceği gibi dezavantajlarını da olacaktır. Bunun için sizlerle IOS Beta’yı nasıl yükleyebilirim? ile beraber nasıl kaldırabilirim konusunu da ele almak istedik. Ios Beta programını telefonlarına indiren kullanıcılar en yeni güncel Beta sürümünü telefonlarına indirip kullanabilmekte ve herkesten önce bu deneyimi yaşayabilmektedirler.

Ios Beta’ yı Yükleme

Telefonumuza Ios Beta’yı nasıl yükleyebilirim? Soruna cevap bulacağımız bu yazıyı dikkatice okumanızı öneririm. Yükleme işlemine başlamadan önce telefonun yedeğini mutlaka almalıyız.

İlk önce iTunes e yedeklemeyi alınız. Apple ın Beta sitesine girelim. Bu siteye kendi kimlik bilgilerinizle kayıt olunuz. Kayıt esnasında çıkan sözleşmeyi kabul ederek Beta programına kayıt olmuş oluyoruz. Bu esnada cep telefonumuza gelen linke giriş yapmanız istenecektir. Girişi yapıp istenilen bilgiler girildiğinde telefonun kapatıp tekrar başlatınız. Telefon açıldığında ayarlara girip profil indirildi yazısını göreceksiniz. Profilinizi indirip sözleşmeyi kabul edip tekrar telefonu kapatıp açınız. Ayarlara girin yazılım günceleşmesini aratın ve artık beta sürümlerini arayıp yükleme yapabilirsiniz. Eğer beta da memnun kalmadıysanız yapmanız gereken işlem çok basit. iTunes e girip sesi arttırma azaltma ve yan tuşa basarak telefonun güvenli moda girmesi sağlanır. Bu talimatlar doğrultusunda bilgisayar ekranına gelen seçenekte geri yükle ve güncelle tıklanarak eski haline gelmiş olacak.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı