MobilOyun

iPad Paralı Oyunları Bedava İndirme Programı

iPad paralı oyunları bedava indirme programı arayışında olanların, aradıklarını bulabilecekleri bir araştırma yazısıyla daha karşınızdayız. Aşağıda vereceğimiz iPad oyunlarını bedava indirme programı ve yöntemleri, her oyunu indirmeniz için kesin bir çözüm olmasa da, birçok oyunu çok rahat bir şekilde ücretsiz indirmenize imkân vermektedir. İşte iPad ücretli oyunları bedava indirme programı ve uygulamaları…

iPad Paralı Oyunları Bedava İndirme Programı

Daha öncesinde jailbreak yapılarak çok daha kolay bir şekilde indirilen oyun ve uygulamalar, Apple firmasının yapmış olduğu çalışmalar neticesinde, tamamen önü kesilemese de büyük oranda engellenmiş oldu. Jailbreak yaparak indirme yerine, şu yöntemler iPad paralı oyunları ücretsiz indirme adına kullanılabilmektedir.

Lazy Notes

Öncelikle yapmanız gereken şey, Lazy Notes uygulamasını indirmektir. Uygulamayı indirdikten sonra uygulamayı açtığınızda, Lazy Notes’in gizli bir özelliğini keşfedeceksiniz. Bu uygulama normalde not almak için tasarlanmış olsa da, Featured ve Recommend kısımlarını seçtiğinizde, Apple Store üzerindeki birçok ücretli uygulamayı bedava indirmenize imkân tanıyor. Lazy Notes daha öncesinde Apple mağazasından indirilebilir bir uygulama olsa da, şirketin bu durumu fark etmesi nedeniyle kaldırılmıştır. O nedenle farklı bir şekilde bu uygulamanın, temin edilmesi gerekmektedir.

Ancak bu uygulamayla oyun indirmek için yaşayacağınız sıkıntı, sertifika alma kısmıdır. Bunu aşamayı da AppCola sitesini kullanarak geçtikten sonra, rahatlıkla tüm oyunları olmasa da büyük bir kısmını indirerek sertifikalı bir şekilde kullanabilirsiniz.

‘Güvenilmez’ uyarısı almanız halindeyse, ‘Ayarlar>Genel>Profiller >Aygıt Yönetimi kısmına geldikten sonra karşınıza çıkacak Shenzhen Jason Electronics Co. Ltd. profilini seçerek, ‘Güven’ kısmını tıklayıp bu sorunu da ortadan kaldırabilirsiniz.

TutuApp

Safari tarayıcısı kullanıcılarının edinebileceği TutuApp, yine bu amaçla kullanılabilecek eklentiler arasında yer alıyor. Aslında bir eklentiden ziyade Apple Store alternatifi olan bir mağaza olmasıyla öne çıkan TutuApp üzerinde, Apple Store’de bulunan ücretli birçok oyunu ücretsiz olarak bulmak ve indirmek mümkün hale geliyor. Alternatif mağazayı tarayıcı haricinde, cihazınıza indirerek kullanmanızda mümkündür.

iPad Paralı Oyunları Bedava İndirme Programı

Diğer Alternatifler

TutuApp benzeri iki farklı alternatif daha bulunmakta olup, bunlar Vshare ve TweakBox’dur. Bunları da normal program ya da uygulama indirir gibi cihazınıza indirerek açtığınızda, karşınıza çıkacak mağaza kısımlarında yer alan oyunları rahatlıkla indirmeniz mümkündür.

Ancak, yukarıda sayılanların hiçbirisi, Apple Store üzerinde bulunan ücretli oyunların hepsini indirebileceğiniz nitelikte değildir. En azından bu yöntemlerle, birçok oyun ve uygulamaya ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı