Mobil

Iphone 11 Night Sight Özelliğiyle Geliyor

Iphone 11 Night Sight Özelliğiyle Geliyor

Apple’ın, Iphone 11 modelini tanıtmasına çok kısa bir süre kaldı. Iphone 11 ile ilgili ortaya şimdiye dek sayısız iddia atıldı. Iphone 11 hakkında ayrıntılarda yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başladı. Elde edilen son raporlara göre 2019’da çıkacak olan yeni iphone 11’de Night Sight özelliği olacak.

Apple, Google Pixel’in özelliğine sahip olabilir

Night Sight modu bilindiği üzere Google Pixel 3 ile özdeşleşmiş bir özellik olarak karşımıza çıkıyor. Bu özellik Pixel 3’te yayınlandıktan sonra tüm kullanıcıların beğenisini toplamıştı. Night Sight özelliği ile yapay zeka sayesinde tüm karanlık fotoğrafları ışıklandırılabiliyor ve aydınlatılabiliyor. Yani bu özellik ile tüm karanlık fotoğraflarınız görünür hale getirilebiliyor.

Elde edilen bilgilere göre de Apple, iphone 11 modelinde Night Sight özelliğini kullanacak. Bu sızıntıyı yakalayan Max Weinbach, az olan ışıklar yapay zeka tarafından tespit edildiği zaman fotoğrafın otomatik olarak aydınlatacağını duyurdu. Apple, tasarım ve teknik özelliklerin haricinde kameraya da oldukça önem veren bir marka. Night Sight özelliğine sahip Iphone 11 modelinin henüz piyasaya çıkacağı tarih ise belli değil.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı