Mobil

İphone 11 Pro Geliyor Apple Eylül Etkinliği

Apple her yıl düzenli olarak Eylül etkiliği düzenlemekte ve bu etkinlikte çeşitli ürünlerini tanıtmaktadır. Söylentilere göre bu yıl Eylül etkinliğine yeni bir İphone, Apple Watch ve yeni bir Macbook modeli, düşük bir ihtimalle bir iPad Pro tanıtılması bekleniyor. Fakat Bu söylentiler genellikle yanıltıcı olabiliyor.

Apple tarafından düzenlenen etkinlik tarihi California saatine göre 10 Eylül 2019 saat 10:00 olarak belirlendi. California’da bulunan Apple Park’ta Steve Jobs Tiyatrosunda düzenlenecek. Canlı yayın hem Apple Youtube kanalı üzerinden hem de Apple web sitesi üzerinden izlenebilecek.

Yeni İphone Modelleri

Bu Eylül etkinliğin de Apple tarafından yeni iPhoneların tanıtılması bekleniyor. Söylentilere göre iPhone XI yani iPhone Pro bu etkinlikte tanıtılacak. 3 yeni telefon tanıtması beklenen Apple henüz bir açıklama yapmadı.

Yeni modellerde çok ciddi bir değişikliğin yanı sıra, ufak tefek değişimler bekleniyor. Arka ve ön kamera üzerinde ciddi bir değişikliğe gittiği ve yapay zeka kullanarak çok yüksek kaliteli fotoğraf çekebilme imkanı sunacağı söylentiler arasında yer almaktadır. Yeni iPhone için kullanılan çip modeli A13 olarak belirlendi, kablosuz şarj özelliği hakkında net bir açıklama yapılmadı.

Fiyatı ve ülkemizde ne zaman satışa sunulacağı konusunda net bir açıklama yok ürünün ABD satış fiyatı 2100 dolar olarak bekleniyor. Bunun yanı sıra tanıtacağı diğer iki telefonun daha düşük fiyatlı olarak piyasada ki yerini alması bekleniyor. Fakat bu tanıtım da beklentileri çok yüksek tutmamak sizin içi iyi olacaktır, Apple tarafından iPhone cihazlara gelen yeni özellikler hep ufak adımlarla ilerlemiştir, muhtemelen yapılan bu değişim gene çok büyük bir değişim olmayacaktır.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı