Mobil

iPhone 11 Radikal Kamera Ayrıntılarını, Fiziksel Değişiklikleri Ortaya Koyuyor

Apple iPhone 11’i birkaç ay içinde piyasaya sürecek ve sızıntı ve söylentiler hızla yayılıyor. En son bilgi, Her Şey Apple Pro’nun yaklaşmakta olan Apple bayrak gemilerinin bazı detaylarını kazmayı başardığını iddia eden PhoneArena’dan geliyor.

iPhone 11 Yenilikleri

Şu andan itibaren, iPhone 11 ve 11 Max’in iPhone XS ve XS Max’in ardılı olması ve bu yeni cihazların, bir önceki 5.8 inçlik ekran boyutuna sahip bir AMOLED ekran ile gelmesi şaşırtıcı değil. Bu, boyutlar söz konusu olduğunda mevcut nesil cihazlardan hiçbir değişiklik olmayacağını göstermektedir. Cihazlarda 2017 iPhone X’te mevcut olan büyük çentikler bulunacak; ancak, geliştirilmiş Yüz Kimliği özellikleriyle donatılmış olacaktır. Yeni biyometrik kimlik doğrulama sistemi daha önce mümkün olandan daha geniş açılardan kullanılabileceğinden, bu, burada beklenen büyük değişikliklerden biridir. Diğer söylentiler, yeni güvenlik sisteminin daha kısa mesafelerde çalışması beklendiğini de ortaya koyuyor.

iPhone 11 Kamera

iPhone 11 Kamera Özellikleri

Telefonun yüzü aynı tasarımı korurken, en büyük değişiklikler arka tarafta görülecektir. Yeni bir kamera düzeni ile gelecek ve 120 derecelik görüş alanına sahip olabilecek geniş açılı sensöre sahip üçüncü bir 12MP kamera olacak. Cupertino tabanlı akıllı telefon markası, üç arka sensörün tümüne optik görüntü sabitleme (OIS) eklemekle de ilgiliydi; ancak, bu özellik rafa kaldırılmış gibi görünüyor ve bunun yerine 2020 iPhone serisine eklenecek. Marka birincil ve telefoto lenslerinde OIS kullanacak.

Apple ayrıca 2018 iPhone’larla aynı boyutta olacak, ancak çok daha parlak olacak ve çevreyi daha iyi aydınlatmak için kabiliyetine sahip olacak arka tarafta gelişmiş bir LED flaş takmayı planlıyor. Arkasında bulunan kamera çarpması önceki nesil cihazlara göre çok daha ince olması bekleniyor.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı