Mobil

iPhone Hesap Makinesinde Fazla Yazılan Sayıları Tek Hareketle Tek Tek Silme

iPhone kullanıcıları için sevindiren bir özelliği daha sizlerle paylaşıyoruz. Hesap makinesi uygulamasını kullanırken çoğu zaman yanlış sayılar yazabiliyor ve bunu düzeltme ihtiyacı duyabiliyoruz. Bunu iPhone model cihaz kullanıcıları çok basit bir hareketle yapabiliyor.

iPhone Hesap Makinesindeki Gizli Özellik

iPhone hesap makinesinde fazla yazılan sayıları tek hareketle tek tek silme işlemi için yapmanız gereken şey sadece parmağınızı ekranda sağa veya sola doğru kaydırmak. Parmağınızı sayıların yazıldığı ekran üzerinde kaydırmaya başladığınız anda yazdığınız sayıların sağdan tek tek silindiğini göreceksiniz.

Bu muhteşem özellik sayesinde rakiplerine bir fark daha atan iPhone, hesap makinesi uygulamasını çok sık kullanan insanları sevindirdi. Hesap makinası uygulamasında bir silme veya geri gitme tuşu olmadığını gören kullanıcılar parmaklarını sayının ya da ekrana girilen işlemin üzerinde kaydırarak çok ilginç bir silme fonksiyonu ile de tanışmış oldular.

Bu gibi gizli özellikler ile adından sık sık söz ettiren Apple firması farklı fonksiyonlarla ve gelişmiş özellikler ile bunu çok iyi başarıyor diyebiliriz.

iPhone hesap makinesinde fazla yazılan sayıları tek hareketle tek tek silme başlıklı yazımızda iPhone kullanıcılarını aydınlatmaya çalıştık. Farklı fonksiyonlar ve ilginç özellikler ile iPhone telefon kullanan insanlar için en güncel içerikler sitemizde. Yazılarımızın devamı ve farklı özellikleri keşfetmeye devam etmek için sitemizi takip edebilirsiniz.

 

 

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı