Mobil

iPhone Yurtiçi Ve Yurtdışı Stok Durumu Kontrol Etme

iPhone serileri yeni yeni piyasaya sürülürken, talebin dışında kalan talebin normal seyri, dünyadaki akıllı telefonların sınırlı kullanılabilirliğine yol açtı. Neyse ki, potansiyel alıcılar iStockNow web sitesini kullanarak yerel Apple Mağazalarından kolayca iPhone stok durumu kontrol edebilirler.

iStockNow, ABD, Avustralya, Belçika, Kanada, Fransa, Almanya, Hong Kong, İtalya, Japonya, Hollanda, İspanya, İsveç’teki Apple Mağazalarında iPhone serileri gerçek zamanlı durumunu görmek için Google Haritalar’ı kullanıyor. İsviçre ve İngiltere, muhtemelen Apple’ın rezervasyon sistemine dayanıyor.

iPhone Stok Durumu Kontrol Etme

Web sitesi kullanıcıların aramalarını iPhone serilerinde, depolama kapasitesi, renk, konum ve ABD taşıyıcısına göre filtrelemelerini sağlar. Ayrıca, aramayı GSM şebekeleri için oluşturulmuş iPhone modellerine daraltan “CDMA yok” filtresi de vardır, ancak CDMA modellerinin hem CDMA hem de GSM şebekelerini desteklediğini unutmayın.

Arama kriterlerine göre uygunluk gösteren Apple Store konumları yeşil bir işaretleyici iken stokta olmayan mağazalar kırmızı bir işaretleyici gösterir. Ayrı bir işaretçiyi tıkladığınızda, modele göre genişletilmiş bir modele uygunluk durumu ve stoğun en son o konumda güncellendiği bir pencere açılır.

iStockNow

iPhone telefonların kullanılabilirliği, ABD’nin bazı bölgelerinde, özellikle de New York ve Los Angeles bölgelerinde, yavaşça iyileşiyor gibi görünmektedir. Örneğin Manhattan’da, bazı iPhone modelleri Apple Beşinci Cadde, Grand Central, Yukarı Doğu Yakası, Yukarı Batı Yakası ve Dünya Ticaret Merkezi konumlarında mevcut.

Alışveriş yapanlar Apple’ın ön rezervasyon sistemini hala kullanabilirler, ancak iStockNow mağaza içi stokları bir bakışta görmenin daha kolay bir yolunu sunuyor.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı