Mobil

Kitlenen Android Telefonu Nasıl Açarım?

Android telefon kullanıcıları son yıllarda sıklıkla artmaya başlamıştır. Öyle ki hiç kullanmayan kişi sayısı oldukça azdır. Android telefon kullanıcıları zaman zaman sekteye uğrayarak kilitli olabilmektedirler. İşletim sistemi olarak uygulama kullanılabildiği ve çok farklı türlerde nedenlerle kilitleme durumu aksaklıklardandır. Android telefon kullanıcıların yaşamış olduğu problemler kilitli olarak telefon kendini kilitliyse, telefon dondu açılmadı ise birkaç yolu vardır.

lk olarak Google yazılımcılarını geliştirilmiş olduğu mobil işletim sistemi android olarak ifade edilebilir. Kilitleri android telefonları ise wipe işlemi yapacağınızı ve telefondaki tüm verileri silecek unutmayın. Android telefon kullanıcıları cihazı kapatılarak daha sonra ses açma ve güç tuşuna aynı anda basılarak of tuşuyla kilit açma işlemi sağlanabilir. Ya da aşağı yukarı için ses seçim güç tuşu ve fiziksel olarak kullanabilir ve özelliklerini kullanabilirsiniz.

Hatalı Şifre Sonucu Android Nasıl Açılır?

Android telefon kullanıcıları zaman zaman şifre kaynaklı olarak telefon yapacaklarını bilmemektedirler. Hatalı şifre sonuç android nasıl açılır? Konusunda birçok bilgi vereceğiz. Android telefon cihazınızı kapatarak ve daha sonra cihazı kapattığı kadar ses açma ve güç tuşlarına aynı anda basarak cihazınızı açmanız gerekiyor.

Daha sonra android telefon kullanıcıların çıkan android Recovery olarak çıkacaktır. Bu uygulamayı kullanılırken wipe işlemi uygulayarak daha sonra ekranda çıkan seçenekleri dokunmatik olarak seçimini yapamazsınız. Seçiminizi yapmak için ses ve güç tuşları çalıştırmanız gerekmektedir. Daha sonra wipe data reset ya da facrorty reset seçeneğini basıp yazı tuşuna basarak cihazınızı tekrardan kapatın. Tam olarak kapandığından emin olduktan sonra cihazınızı tekrardan açarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Android Telefonların Kilitlenmesi

Telefon kullanıcıları zaman zaman yaşamış olduğu sorunlardan bir tanesi de kilitlenme sorunlarıdır. Android telefon kullanıcıları kilitlenen telefonun ekran kilit şifresini kilitlenen telefon açabilmem gereken wipe olarak adlandırabiliriz. Bu işlemi yaparak silmek az ve uyarı olarak belirtilen tüm bilgileri silen bir durumdur.

Bilgilerin silinmemesi için telefon fotoğraflar için şifreyi unuttuğunuz durumlarda bu uygulamaları kullanarak kolay bir şekilde kilitlenme işlemine sonuç bulabilirsiniz. Android telefon kullanıcıları olarak mikro SD kart varsa güvenlik açısından zarar görmemesi açısından bu kartı da çıkar doğru olur.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı