Mobil

Lenovo Z6 İlk Fotoğrafları Ortaya Çıktı

12 ay önce Lenovo, Z5’i Snapdragon 636 ile piyasaya sürdü ve şimdi halefi için Lenovo Z6 adı verilen cihaz piyasaya çıkacak. VP Chang Cheng şirketi Weibo’da bazı fotoğraflar yayınladı ve telefonun ilk rengi kahverengi ve mavi gibi görünüyor.

Lenovo Z6 Özellikleri

İlk görüntülerde yansıtıcı sırtı ile yani bir Gorilla Glass korumasına veya bir çeşit şeffaf plastik kapağa sahip olacağı anlamına gelir. Lenovo Z6’nın Snapdragon 710’lu Lenovo Z6 Altyapısı ile dört kameralı amiral gemisi Lenovo Z6 Pro arasında konumlanmış bir orta kader olması bekleniyor. Özellikler bilinmiyor ancak tahmin etme oyununu oynarsak, ancak Snapdragon 730 SoC, konumlandırma için açık bir seçim gibi görünüyor.

Lenovo Z6

Lenovo Z6 Ne Zaman Çıkacak?

Lenovo Z6’nın teknik özellikleri hakkında hiçbir şey bilinmiyor. Ancak, son zamanlarda Çin’de 3C onaylı Lenovo L78121 akıllı telefon olabileceği anlaşılıyor. 3C sertifikası ile Lenovo L78121’in 18W hızlı şarj için destek sağladığı ortaya çıktı.

Telefon resmi bir lansmana yaklaşıyor çünkü L78121 model numarasına sahip bir Lenovo akıllı telefon, 3C’de 18W hızlı şarj ile onaylandı ve muhtemelen aynı cihaz. VP şirketi genellikle gelen ürünlerle ilgili ayrıntılara çok açık olduğundan, önümüzdeki günlerde piyasaya sürülme tarihi dahil daha fazla bilgi görmeyi bekliyoruz.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı