Mobil

Lenovo Z6 Özellikleri Belli Oldu

Lenovo Z6 Özellikleri Belli Oldu

Lenovo temmuz ayında yeni Z6 modelini tanıtacak. Birçok Lenovo kullanıcı yeni çıkacak olan bu modeli heyecanla bekliyor. Özellikleri ve tasarımı hakkında sürekli ortaya iddialar atılsa da sonunda yeni modelin özellikleri ortaya çıktı. Lenovo Z6, kullanıcıların tüm isteklerine cevap verirken aynı zamanda ulaşılabilir bir rakamla raflardaki yerini alacak.

Lenovo Z6 özellikleri açıklandı

Lenovo Z6 modeline ait özellikler kamuoyuyla paylaşıldı. Lenovo Başkan Yardımcısı Chang Cheng yaptığı açıklamada kafalardaki tüm soru işaretlerini giderdi. Cheng yaptığı açıklamada yeni Lenovo Z6 modeline ait birtakım özellikleri kamuoyuyla paylaştı. Merakla beklenen Lenovo Z6 modelinin özellikleri pek çok kişiyi memnun etmiş durumda.

Lenovo Z6’nın işlemcisinin Snapdragon 730 olduğu açıklandı. Z6 Pro modeli ise Snapdragon 855 işlemcisini kullanacak. Yeni modelde işlemcisinin modeli ise God U olarak isimlendirildi. Paylaşılan belgede Lenovo Z6’nın kamera özelliklerine kadar pek çok gizemli nokta öğrenildi. Lenovo Z6, üçlü kamera ile kullanıcıların karşısına çıkacak. Aynı zamanda 4000 mAH batarya gücüyle de dikkatleri çekmeyi başardı.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı