Mobil

Lg G3 Format Atma Nasıl Yapılır?

Lg G3 Format Atma Nasıl Yapılır?

Akıllı telefonlarda en sık görülen problemlerden biri de uzun süreli donmalar ve telefonun aşırı bir şekilde yavaşlaması. Bu gibi sorunlar kullanıcıları çileden çıkartabilir. Hatta çoğu zaman telefonda yaşanan donmalar sebebiyle telefon kullanılamaz hale gelir. Bu gibi problemlerin ortaya çıkmasından sonra yapılacak tek bir işlem var, format atmak. LG G3 format atma işlemi hakkında bugün sizlere detaylı bilgiler aktaracağız. Nasıl format atılır ve format atılırken dikkat edilmesi gereken tüm hususları sizlerle paylaşacağız.

Lg G3 format atma işlemi

Lg G3 format atma işleminden önce yapmanız gereken birtakım düzenlemeler var. İlk olarak telefonunuzdaki verileri kaybetmemek için yedek almanızı mutlaka öneririz. Yedek almadan format atarsanız, tüm bilgilerinizi silmiş olursunuz.

Lg G3 format atmak için ayarlar bölümüne giriş yapın. Buradan Menü – Yedekle ve sıfırlama – Fabrika verilerini sil adımlarını izleyerek format atma işlemini başlatabilirsiniz. Bu şekilde kısa süre içerisinde format atma işleminiz başlayacak ve son bulacaktır. Format atma işleminden önce cihazınızın en az yüzde 50 şarjı olmasına özen gösterin.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı