Mobil

LG V40 ThinQ, Android Pie Güncellemesini Aldı

LG V40 ThinQ, Android Pie Güncellemesini Aldı

Uzun bir çalışma döneminin ardından LG son büyük kozunu oynayarak V40 ThinQ modelini piyasaya sürdü. Tasarım ve diğer teknik özellikleri ile tüm kullanıcıların dikkatini çeken V40 ThinQ modeli pek çok otoritenin de beğenisini kazanmış durumda.

LG V40 ThinQ Android Pie güncellemesine kavuştu

LG’nin V40 ThinQ modeline gelen “V40520A_03” güncellemesi ile pek çok güvenlik sorunu da ortadan kalkıyor. Bu güncelleme tam 3,92 GB boyuta sahip. Boyutundan dolayı birçok şikayet alsa da LG bu güncellemeyi yapmakta kararlı. Güvenlik problemleri dışında pek çok yenilikte bu güncelleme ile birlikte geliyor. Bu güncelleme ile Android Pie’de yer alan tüm yenilikler, LG kullanıcılarına da sunuluyor.

Android Pie güncellemesi ile cep telefonlar çok daha güvenli olacak. Yapılan bu güncelleme kademeli olarak kullanıcılara yansıtıldığından dolayı herkes bu güncellemeden faydalanmamış olabilir. Bu yüzden güncellemenin size gelmesini beklemelisiniz. Android Pie güncellemesi Sony’nin V40 ThinQ modeline geldikten sonra birçok kullanıcı boyutundan dolayı şikayetçi olsa da genel manada güncellemeyi yapan kullanıcılar bu durumdan son derece memnun.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı