Mobil

LG’den T Şeklinde Ekran Geliyor!

Yapılmış olan bir paylaşım ile ortaya çıkan ayrıntılara göre LG çift ekranlı telefon için çalışmalara başladı.LG akıllı telefon sektörün sevilen markası arasında yer alsada uzun bir zamandır piyasada gözükmüyor.LG firmasının hamlesi ise T şeklinde iki farklı ekranlı bir akıllı telefon çıkarmak istemesi.

Şirket resmi olarak bu akıllı telefon üzerinde çalıştığını duyurdu.LG WING adı verilmiş olan bu telefon farklı tasarım yapısı ile dikkat çekmektedir.

LG son zamanlarda kendinden bahsettirmese de LG Velvet ‘te bulunan bir Snapdragon 7 serisi işlemci ile birlikte çift ekranlı telefonunu geliştirebilir.Bu sayede piyasada tekrar kendinden bahsettirecek olan şirket, ilerleyen zamanlarda bu konu hakkında ayrıntılı paylaşımlar yapacaktır.

Geçen sene çift ekranlı LG V50 ThinQ isimli telefonu ile piyasaya çıkan şirketin, yeni model çift ekranlı telefonu çok farklı bir tasarımla gelecek.Cihazın tasarımında oldukça çok detay bulunmakta.Bu detaylar arasında, LG şirketi farklı türde iki ekranı tek bir telefonda bulunduracak.Şirketin WING ismini vermiş olduğu telefon modelinde ana kamera tercihinin 64 MP olduğu görülmekte.

Kullanım açısından sunacağı deneyim tartışmalı olsa da kullanıcılara iki ekran sunulacak olması galiba radikal bir karar.

Bahsedilen LG çift ekranlı yeni model WING, iki ekran kurulumu ile gelmekte olmasına çalışma mekaniğinin farklı olduğu söylenmekte.Cihazın ana ekranı için 6.8 inç tercih edileceği söylenirken, ikinci ekranda ise 4 inçlik bir boyut beklenmekte.

Cihazda Snapdragon 765, Snapdragon 765G ya da yeni piyasaya çıkarılan Snapdragon 768G kullanılacağı yönünde söylentiler bulunuyor.64 MP ana kameraya üç farklı kameranın da eşlik edeceği de özellikle bildirildi.

Yayınlanmış olan haberlerde ise LG WING için üretimde olduğu ve yakın bir zamanda lansmanda tanıtılması beklenmekte.Şimdilik telefonun fiyatı hakkında resmi bir açıklama yapılmadı.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı