Mobil

LG’nin Yeni Dostu Phoenix 5’in Ortaya Çıktı!

LG, kısa sürede yeni bütçe dostu cihazı Phoenix 5’i üretmeye hazırlanıyor. Cihazın özellikleri daha ortaya çıkmasa da görselleri paylaşıldı. Phoenix 5, AT&T operatörüne özel olarak insanların karşısına çıkacak.

Geçtiğimiz yıllarda cihaz endüstrisinde önemli bir yerde bulunan LG, bu alanda bulunan eski başarılarını devam ettirmek istiyor. Son zamanlar da gelişen teknolojiye adım uydurmayı beceremeyen firma, bu sene ipleri daha da sıkı tutuyor. Yeni ürettiği cihazlarla tekrar zirve yarışına ortak olmak isteyen LG’nin üzerinde çalıştığı bütçe dostu bir cihaz meydana çıktı.

LG Phoenix 5 olarak isimlendirilen cihaz, AT&T operatörüne özel olarak piyasaya çıkarılacak. Cihazın ortaya çıkan resimleri, ön ve arka kamera kurulumları dışın da cihaz hakkında çok fazla bilgi taşımıyor. Cihazın özellikleri daha ortaya çıkmasa da görselleri paylaşıldı. Phoenix 5, AT&T operatörüne özel olarak insanların karşısına çıkacak. Cihazın özellikleri daha ortaya çıkmasa da görselleri paylaşıldı. Phoenix 5, AT&T operatörüne özel olarak insanların karşısına çıkacak.

LG, 2018 yılında piyasaya çıkardığı cihazı Phoenix 4’ün selefi olarak Phoenix 5’i bekleyenlerine sunacak. 2 yıldır serinin en üst kapsamlı cihazı konumunda bulunan Phoenix 4, Snapdragon 425 tarafından güçlendiriliyordu. Telefonun güncel özellikleri meydana çıktığında sizleri sunmaya devam edeceğiz. Bu işlemciye 2 GB RAM ve 16 GB hafıza alanı eşlik ediyordu. 5 inç LCD ekrana sahip ürün, 8 MP arka ve 5 MP ön kamerasıyla net olarak ücret/performans ürünü hâlini almıştı.

Ürünün özellikleri hakkında daha kararlaştırılmamış bir bilgi bulunmuyor fakat giriş seviyesinde bir cihaz olduğu ve serinin bir eski modelinin özellikleri göz önünde bulundurulursa çok büyük özelliklere sahip olmayacağını söyleyebiliriz. Ürünün ücretini 100 doların (680 lira) altında olacağı söyleniyor.

Phoenix 5’in AT&T operatörüne kişiye göre çıkacağını yazımızın başında söylemiştik. AT&T operatörü, ülkemizde hizmete kapalıdır. Bu olaydan dolayı telefonun Türkiye’de satışa çıkması beklenmiyor. Telefonun güncel özellikleri meydana çıktığında sizleri sunmaya devam edeceğiz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı