Mobil

Merakla Beklenen Motorola Razr Ertelendi!

Motorola tarafından büyük bir iddia ile karşımıza çıkan ve özellikle kendine has tarzı ile bizleri büyüleyecek olan Motorola Razr, 9 Ocak tarihinde piyasaya sürelecekti ama çıkış tarihi bir şekilde ertelendi.

Katlanabilir akıllı telefonların artık pek çok markanın dünyasına dahil olduğunu görebiliyoruz. Bu konuya dair markaların ilgi alanlarına dair değişimi ve beklentiyi ön plana çıkarabiliyor ve uzun zamandır karşımıza çıkan örnekleri inceliyoruz. Şirket tarafından yapılan açıklama, uzun zamandır haberi yapılan Motorola Razr 2019 modeli ile ilgili seçimleri ortaya çıkarıyor. Çıkış bir süre ertelendi ve cihazın piyasaya çıkış tarihi net olarak bilinmiyor.

Lenovo bu konu ile ilgili yeni tarihin çok uzun olmayacağını söyledi. Motorola razr 2019 ile ilgili olarak satışa dair söylenen şeyler hala geçerliliğini koruyor. Sadece tarih değişti diyebiliyoruz. Erteleme konusu ile ilgili açıklama yapan Lenovo, bu konuya dair Razr 2019 çıkış tarihinin ertelenmesinin fazla talepten dolayı olduğunu dile getirdi.

Çok talep var!

Cihaza dair çok talep olduğunun altını çizen marka, şöyle bir açıklama yaptı:

‘Motorola, tüketici talebini daha iyi karşılayabilmek için Razr’ın satış öncesi halini ve çıkış zamanlamasını ayarlamaya karar verdi. Lansman sırasında daha fazla tüketicinin Razr’a erişmesini sağlamak için uygun sayıyı ve programı belirlemek için çalışıyoruz.’

Yapılan bu açıklamadan sonra cihazın hem pahalı olması hem de bir anda popülaritesinin artıyor olması pek çok kişiye dair önemli bir teknolojik artı yaratacak gibi görünüyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı