Mobil

Motorola Razr Avrupa Fiyatı Açıklandı!

Motorola’nın küllerinden yeniden doğan telefonu Motorola Razr akıllı telefonunun Avrupa fiyatı açıklandı. İşte Motorola Razr modelinin Avrupa fiyatı. 

Bir zamanların en büyük telefon üreticilerinden birisi olan ABD merkezli Motorola’nın efsanesi Razr tanıtıldığı dönemde kullanıcılar tarafından çok beğenilmişti. İkonikleşen kapaklı tasarımıyla büyük beğeni kazanan Motorola Razr yeniden yorumlandı. 

Motorola Razr yeniden yorumlandı ve katlanabilir ekran formuyla yeniden tanıtıldı. 2011 yılında Google tarafından satın alınan Motorola sonrasında 2014 yılında Lenovo tarafından satın almıştı. Lenovo tarafından satın alındıktan sonra yeniden akıllı telefon üretmeye başlayan Motorola, geçtiğimiz günlerde yeni Motorola Razr modelini tanıtmıştı. Katlanabilir ekranlı tasarıma sahip olan Motorola Razr modelinin Amerika fiyatının ardından Avrupa fiyatı da açıklandı. Motorola Razr modelinin Avrupa fiyatı 1.680 Euro olarak açıklandı. 

Motorola Razr Özellikleri

İki ekranlı bir tasarıma sahip olan Motorola Razr modelinin küçük ikinci ekranı hızlı bildirimlere, video ya da fotoğraf çekimi için kullanılabiliyor. Kullanıcılar ekranı açmadan bu küçük ekran üzerinden de arama yapabiliyor. Cihazda ayrıca 6.2 inç büyüklüğünde 21 : 9 en boy oranında dikey olarak katlanabilen ana ekrana sahip. 

Ana kamera tarafında 16 megapiksel çözünürlüğünde bir ana kameraya ek olarak 5 megapiksel çözünürlüğünde selfie kamerasına sahip. Motorola’nın yeni Razr modelinin ülkemizde satışa sunulup sunulmayacağı şimdilik bilinmiyor. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı