Mobil

Narzo Serisinin Tanıtılacağı Tarih Belli Oldu

Çinli teknoloji şirketi Realme’nin Xiaomi’nin alt markaları olan Redmi ve POCO markaları ile daha iyi rekabet oluşturmayı planladığı Narzo serisinin tanıtım tarihi belli oldu. 

OPPO’dan ayrılarak artık bağımsız bir marka olan ve her geçen gün pazar payını arttırmaya devam eden Realme markası ülkemizde de faaliyet göstermeye başlamıştı. 

Uygun fiyatlı akıllı telefon modellerine odaklanan ve Xiaomi’nin alt markaları olan Redmi ve POCO markaları ile daha sıkı rekabet edebilmek için yeni bir seri duyurmaya hazırlanıyor. 

Narzo serisi altında Narzo 10 ve Narzo 10A modellerini satışa sunacağını açıklayan Realme markası, bu modellerden birisinin üç kamera ile geleceğini diğer modelin ise dörtlü arka kamera sistemine sahip olacağını belirtti. 

Narzo Serisi Modellerinin Özellikleri

Realme’nin Narzo serisi altında çıkartacağı ilk akıllı telefon Narzo 10 modeli olacak. Gücünü MediaTek’in Helio G70 işlemcisinden alan Narzo 10 modelinin diğer özellikleri şimdilik bilinmiyor. Realme Narzo 10A modeli ise MediaTek Helio G80 işlemcisinden güç alacak. 

Realme Narzo serisi modellerinin başlangıç fiyatının 130 dolar seviyesinde olacağını açıkladı. Narzo 10 ve Narzo 10A modellerini 26 Mart tarihinde tanıtacak olan Realme’nin yeni modellerinin ülkemizde tanıtılıp tanıtılmayacağı ise şimdilik bilinmiyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı