Mobil

Nokia 9.3 PureView 8K Video Desteği Sunabilir

Nokia’nın kısa süre içerisinde duyurmaya hazırlandığı ve kamera özellikleri ile ön plana çıkacak olan yeni akıllı telefonu Nokia 9.3 PureView modeli 8K video kaydını destekleyebilir.

Bir zamanların popüler akıllı telefon üreticisi Nokia geçtiğimiz yıllarda yeniden akıllı telefon pazarına geri dönmüş ve ürettiği akıllı telefon modelleriyle pek çok kullanıcının beğenisini kazanmıştı. Nokia’nın üzerinde çalıştığı akıllı telefon modellerinden birisi olan Nokia 9.3 PureView modeli ile ilgili yeni bilgiler ortaya çıkmaya devam ediyor. Sızdırılan son bilgilere göre Nokia’nın yeni akıllı telefonu kamera anlamında rakiplerinin çok ilerisinde olacak. 

Geçtiğimiz günlerde Nokia 9.3 PureView modelinin gece ve gelişmiş pro kamera modlarına sahip olacağı ortaya çıkmıştı. Model ile ilgili ortaya çıkan son bilgiye göre ise modelin 8K video kaydı desteği sunacağı yönünde. Ortaya atılan iddiaya göre Nokia 9.3 PureView modeli, 30 FPS’de 8K video kaydı yapabilecek. Bu özelliğin şimdilik prototip versiyonda olduğu ve testlere ve sonuçlara göre özelliğin son sürümünde de bulunacağı belirtiliyor. 

Gece modu ve Pro modu ile birlikte gelecek olan Nokia 9.3 PureView modelinin bu modlarının akıllı telefon fotoğrafçılığını çok daha ileri bir noktaya taşıyacağı iddia ediliyor. Nokia 9.3 modelinin diğer özellikleri şimdilik bilinmiyor olsa da modelin 120 Hz yenileme hızına sahip ekran ile birlikte geleceği düşünülüyor. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı