Mobil

Nokia’nın Giriş Seviye Modeli Nokia 1.3 Detaylandı

HMD Global çatısı altında çalışmalarına devam eden Nokia’nın giriş seviyesi yeni akıllı telefonu detaylandı. İşte Nokia 1.3 modeli hakkında ortaya çıkan ilk bilgiler. 

Bir zamanların ünlü telefon üreticisi Nokia, HMD Global çatısı altında yeniden akıllı telefon üretmeye başladı. Nokia başlangıçta şansını üst seviye amiral gemisi modellerinde denemiş olsa da Nokia’nın bu planı tutmadı ve giriş seviyesi modellere yöneldi. 

Yeni giriş seviyesi modeli üzerinde çalışmalarını sürdüren Nokia’nın bir süredir üzerinde çalıştığı modellerden birisi de Nokia 1.3 modeliydi. “TA-1213” model numarasına sahip olan Nokia’nın yeni akıllı telefonu, giriş seviyesinde bir model olacak ve fiyatı da rakiplerine göre uygun olacak. Nokia’nın yeni akıllı telefonu Nokia 1.3 Bluetooth sertifikasyon sürecinde ortaya çıktı. 

Nokia 1.3 Özellikleri

Sertifikasyon belgesine göre Nokia 1.3 modeli gücünü Qualcomm’un Snapdragon 2 serisi işlemcisinden güç alacak. Kesin olmamakla birlikte bu işlemcinin Snapdragon 215 olacağı düşünülüyor. Bluetooth 4.2 ile birlikte gelecek olan Nokia 1.3 modelinin diğer özellikleri ise şimdilik bilinmiyor. 

Giriş seviyesi bir model olacak olan Nokia 1.3 modelinin Nokia C1 modelinin özelliklerine benzer özelliklerle gelebileceği düşünülüyor. Nokia C1 modeli 1 GB RAM ve 16 GB dahili depolama alanı ile birlikte geliyordu. Nokia 1.3 modelinin de benzer bir RAM kapasitesi ve depolama alanı kapasitesiyle geleceği düşünülüyor. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı