Mobil

Öğretmen Ve Veliler İçin En İyi Uygulamalar

Akıllı telefonlar ve mobil uygulamaların yaygınlığı sayesinde okullar ve ebeveyn iletişimi son yıllarda gittikçe önem kazanmış durumdadır. Şu anda birçok kişi akıllı telefon kullanıyor ve mobil iletişime doğru bu eğilim devam ettikçe, teknoloji şirketleri okul topluluklarının ihtiyaçlarına cevap veren hızlı mobil uygulamalar geliştiriyor. Artık öğretmenler, veliler ve öğrenciler, telefon görüşmeleri ve mektuplar gibi daha geleneksel iletişim biçimlerine güvenmek zorunda kalmadan daha kolay iletişim kurabilir ve işbirliği yapabilir.

derslerde kullanılabilecek uygulamalar

Remind

Hatırlatma, sınıfta, evde ve aralarında herhangi bir yerde iletişim sağlar. Hatırlatmanın asıl amacı ebeveyn iletişimini yönetmeye yardımcı olmak ve daha fazla topluluk katılımını teşvik etmektir. Bu uygulamayı bu kadar etkili yapan şeyin bir kısmı, belirli kişilere, gruplara veya tüm sınıfa kolayca mesaj ve hatırlatıcı gönderme yeteneğidir.

ClassDojo

ClassDojo, ebeveynleri öğrencilerinin okullarında neler olduğu hakkında bilgilendirmek ve bir sınıf topluluğu oluşturmak için tasarlanmıştır. Öğrenciler projeler üzerinde daha kolay işbirliği yapabilir ve öğretmenler ebeveynlere uygulama yoluyla doğrudan erişebilir ve ClassDojo’yu harika bir sınıf aracı haline getirir.

School Messenger

School Messenger, okul bildirimlerini, mobil uygulamaları ve web sitesi içeriğini tek bir kolay yerde birleştirerek veli ve topluluk katılımını kolaylaştırmaya yardımcı olur. School Messenger ile ebeveynlerinize ve bölgenize zaman ve enerji tasarrufu sağlayın.

Bloomz

Bloomz, herkesi bilgilendirmeye yardımcı olan ebeveyn-öğretmen iletişim uygulamasıdır. İki yönlü mesajlaşma, takvim entegrasyonları, sınıf güncellemeleri ve daha fazlası! Tüm bu özellikler Bloomz’un en iyi ebeveyn-öğretmen okulu iletişim uygulamalarından biri olarak tanınmasına yardımcı oldu.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı