Mobil

Oneplus 7 Pro, Hataları Düzelten Özel Bir Güncelleme Aldı

OnePlus 7 Pro, OxygenOS’un bazı kamera sorunlarını ve ortam görüntüleme sorunlarını gideren en yeni güncellemesini almaya başladı.

OxygenOS 9.5.4, OnePlus 7 Pro’ya özeldir, yani diğer OnePlus cihazları bu güncellemeyi alamaz. Güncelleme aşamalar halinde yayınlanmaktadır, bu nedenle şu anda her OnePlus 7 Pro cihazında bulunmayabilir. Önümüzdeki haftalarda bekleyebilirsiniz.

Şikayetler Üzerine Yeni Güncelleme Geldi

OnePlus, bu ayın başlarında OnePlus 7 Pro’yu piyasaya sürdü. Akıllı telefon, makul bir fiyat etiketinde getirdiği özellikler için övgüyle karşılandı, ancak bazı kullanıcılar kamera kalitesinden şikayetçi oldu. Şirket, sorunları çözmek için yaklaşık bir hafta içinde bir güncelleme sözü verdi.

OnePlus 7 Pro

Resmi değişime göre, v9.5.4 güncellemesi, güzellik etkisindeki doğal olmayan pürüzsüzlük, ayrıntı eksikliği, telefoto görüntülerdeki lekeli alanlar ve daha fazlası gibi sorunları gideriyor. Güncelleme ayrıca resimlerdeki beyaz dengesi sorununu ve bazı senaryolarda netleme sorununu giderir.

Bunun dışında güncelleme aynı zamanda sistem optimizasyonunu da iyileştirir. Buna ortam görüntüsü için bir düzeltme, ekranı uyandırmak için iki kez dokunma, oyun sırasında Bluetooth kulaklıkla ses gecikmesi ve diğer genel hata düzeltmeleri dahildir. Kamera düzeltmeleri dışında, belirtilen diğer değişiklikler arasında sabitlik, oyunlarda sabit Bluetooth gecikmesi ve uyanma ve ortam göstergesinin açılmaması için sabit iki kez dokunma vardır.

Yeni Sistem Değişiklikleri

Sistem

  • Uyanma ve Ortam Gösterimi İçin Optimize Edilmiş Çift Dokunuş
  • Oyun oynarken Bluetooth kulaklıkla ses gecikmesine neden olan bir sorun giderildi
  • Genel hata düzeltmeleri ve geliştirmeler

Kamera

  • HDR senaryolarında gelişmiş görüntü kalitesi
  • Düşük ışıkta gelişmiş görüntü kalitesi
  • Birkaç senaryoda beyaz dengesi sorunu düzeltildi
  • Birkaç senaryoda sabit odak sorunu

Bu güncelleme şimdi yayında. Aşamalı bir yayın olduğundan cihazınızın güncellemesi alması biraz zaman alabilir. OnePlus henüz güncelleme dosyasını yayınlamamıştır, ancak dağıtım tamamlandıktan hemen sonra kullanılabilir olmalıdır. Avrupa’da OnePlus 7 Pro, Oxygen OS 9.5.4 ile piyasaya sürüldü, bu nedenle güncelleme 9.5.5 olarak markalanacak. Derleme numarası GPDR değişikliği olan Avrupa ROM’undan dolayı farklı olsa da, güncelleme aynı olacaktır.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı