Mobil

OnePlus 7 Pro, OxygenOS 9.5.8 Güncellemesini Almaya Başladı

OnePlus 7 Pro, OxygenOS 9.5.8 güncellemesi almaya başladı. Şirkete göre, güncelleme yayılımı artımlı ve herkese ulaşmak birkaç gün alacak. OxygenOS 9.5.8 güncellemesi, optimize edilmiş dokunma duyarlılığı, Mayıs Android Güvenliği yaması ve telefon görüşmelerinde iyileştirilmiş ses kalitesi sunar. Bu arada, OnePlus ekibi, kullanıcı tarafından gönderilen çeşitli özellik istekleri hakkındaki görüşlerini paylaştı ve gelecekteki OxygenOS sürümlerinde kullanıcıların neler görmeyi beklediklerini açıkladı. Ayrı olarak, Google, yeni OnePlus akıllı telefonların ARCore’u desteklediğini vurgulamak için ARCore uyumlu cihazlar listesini güncelledi.

OnePlus 7 Pro OxygenOS 9.5.8 Güncellemesi

Yeni OxygenOS 9.5.8 güncellemesiyle başlayarak, artık havadan OnePlus 7 Pro geçiyor. Şirket tarafından paylaşılan değişime göre, kullanıcılar ekran için optimize edilmiş dokunma duyarlılığı, üçüncü taraf C Tipi kulaklıklar için optimize edilmiş uyumluluk, genel hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler görmeyi bekleyebilirler. Güncelleme, bu haftanın başlarında OnePlus 7 G 32,999 Pro 5G için yayımlanan bir güncellemeyi takip ediyor.

OnePlus 7 Pro Güncelleme

OnePlus 7 Pro için OxygenOS 9.5.8 güncellemesi ayrıca Mayıs Android Güvenlik düzeltme ekini, telefon görüşmelerinde ses kalitesini artırdı ve ekran kapalı veya kilitli olsa bile gelen bir video görüşmesi için açılan kamera açılması için bir düzeltme sunar. Kullanıcı raporlarına göre, OnePlus 7 Pro için OxygenOS 9.5.8 güncellemesinin boyutu 109 MB’dir.

OnePlus ekibi, kullanıcılarının istediği birçok özellik isteği hakkındaki görüşlerini de paylaştı ve gelecekteki OxygenOS sürümlerinde hangi özellikleri görmeyi beklediğimizi belirtti. Geleceği doğrulanan bazı özellikler arasında OnePlus 7 Pro’nun ultra geniş kamerası kullanılarak video kaydı desteği, en son uygulamalar menüsüne erişirken daha fazla uygulama görebilme, ses efekti şarj etme, belirli bir anahtar kelimeyle mesajları engelleme ve arama engelleme sayılabilir.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı