Mobil

OnePlus 8 Pro Kamera Detayları Belli Oldu

OnePlus’ın bir süredir üstünde çalıştığı OnePlus 8 Pro modeli ile ilgili yeni bilgiler oraya çıktı. İşte OnePlus 8 Pro modelinin kamera özellikleri. 

OnePlus yeni amiral gemisi OnePlus 8 Pro model üzerinde çalışmaya devam ediyor. Kısa süre içerisinde tanıtılacağı düşünülen OnePlus 8 Pro modelinin kamera özellikleri belli oldu. 

OnePlus 8 Pro Kamera Özellikleri

OnePlus 8 Pro modeli ile ortaya çıkan görüntüler gösteriyor ki OnePlus’ın yeni amiral gemisi OnePlus 7 Pro modeli ile benzer bir tasarıma sahip olacak. Sızdırılan görsellere göre OnePlus 8 Pro modeli arka tarafında üçlü kamera kurulumuna sahip. OnePlus 8 Pro modelinin kamera kurulumu bu tasarımdan da farklı olabilir. 

OnePlus 8 Pro modelinin ana kamerasında ayrıca ToF sensörü bulunuyor. ToF sensörünün altına ise bir flaş konumlandırılıyor. Ortaya çıkan şemalarda ayrıca OnePlus 8 Pro modelinin iki farklı versiyonu olduğu görülüyor. Bu şemalardan birinde tek kamera bulunurken diğer şemada ise çift kamera bulunuyor. 

Geçtiğimiz aylarda OnePlus 8 Pro modeli ile ilgili ortama çıkan render görüntülerinde de OnePlus 8 Pro modelinde tek kameranın bulunduğunu görmüştük. 2020 yılının ilk çeyreğinde çıkacak olan OnePlus 8 Pro modelinin diğer özelliklerinin ilerleyen günlerde ortaya çıkması bekleniyor. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı