Mobil

OnePlus Her Bütçeyi Düşünüp Serisine Yenisini Ekliyor!

Bir zamanlar amiral gemisi performansını son derece uygun fiyatla kullanıcılarına sunan ve kısa sürede ülkemizde iki modelini ortaya çıkaran OnePlus, kullanıcıların yüzünü güldürecek bir hazırlık içerisinde.Gelen bilgilere göre firma, bütçe dostu bir akıllı telefonu piyasaya çıkaracak.

Uzun süre boyunca amiral gemisi çeşitleri agresif fiyat politikasıyla tüketicilerine sunan OnePlus , son yıllarda uyguladığı yüksek fiyat politikasıyla oldukça konuşuluyor.Mesela OnePlus 8 Pro çeşiti için kararlaştırdığı satış ücretiyle Samsung Galaxy S20 ailesine benzer serilerle yarışacak bir politika uygulanması, firmanın bekleyenleri tarafından eleştirilmesine de yol açmış durumda.

Her ne kadar aynı OnePlus 8 modeli; kablosuz şarj ve 120 Hz ekran özelliklerinden feragat ederek daha cüzi bir fiyatla önümüze çıksa da tüketiciler bu durumdan pek hoşnut değil.Eskiden olduğu gibi başarılı performans ve görsele sahip modelleri uygun fiyata satın alabilmek isteyen tüketiciler için firmanın CEO’su Pete Lau’nun bir duyurusu var.Lau, kendisiyle yapılan bir röportaj sırasında fiyat  dostu yeni bir OnePlus modelinin yolda olduğunu söyledi.

Uygun fiyatlı OnePlus modeli yolda:

Yeni fiyat politikalarının yanında uygun fiyatlı ürünleri kullanıcıların beğenisine sunmaya devam edeceklerini söyledi.CEO Pete Lau, hiçbir şekilde OnePlus kalitesinin standartlarından taviz vermeyeceklerini de konuşmasına ekledi.Böylelikle hem üst segmentte hem de orta segmentte kullanıcılarının yüzünü gülümsetmek ve akıllı telefon pazarındaki payını yükseltmek isteyen firma, tüketicilerinden gelen bu uygun fiyatlı OnePlus akıllı telefon talebini dikkate aldıklarını ve bu nedenle yeni tüketicilerin belirlemek istediklerini de belirtti.Nisan ayı sonlarında ortaya çıkarılan bir iddiaya göre konuşulan bu modelin adının OnePlus Z olması bekleniyor.

Uygun fiyatlı OnePlus modelinin beklenen özellikleri:

Qualcomm Snapdragon 765 5G veya MediaTek Dimensity 5G işlemci

6,4 inç AMOLED ekran

8 GB RAM

4.000 mAh batarya

Uygun fiyatlı olması ve ülkemizde satışa çıkması durumunda OnePlus’ın bu telefonunu sahip olmak ister misiniz? Yorumlarda düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı