Mobil

Oppo ColorOS 7 Güncellemesinin Tarihini Açıkladı

Ülkemizde resmi olarak satılan Oppo ColorOS 7 güncellemesinin geleceği tarihi açıkladı. İşte ColorOS 7 güncellemesinin geleceği tarih. 

Çinli akıllı telefon üreticisi Oppo, Android 10 işletim sistemi üzerinde şekillenen ColorOS 7 güncellemesinin cihazlarına ne zaman geleceğini açıkladı. Oppo’nun akıllı telefon modellerinde kullandığı sade ve şık arayüzü ColorOS güncelleniyor. Arayüzün yeni sürümü olacak olan ColorOS 7 hakkında şimdilik net bir bilgi bulunmasa arayüze dair bilgilerin Çinîn Pekin kentinde düzenlenecek etkinlikte detaylandırılacağı ortaya çıktı. Oppo’ya yakın kaynakların aktardığı bilgiler göre bu etkinlik 20 Kasım 2019 tarihinde gerçekleştirilecek. 

Android 10 işletim sistemi üzerine kurulacak olan ColorOS 7 güncellemesini şimdilik hangi Oppo modellerinin alacağı bilinmiyor. Gerçekleştirilecek etkinlikte ColorOS 7 güncellemesini alacak Oppo modellerinin açıklanması beklenirken, Oppo Reno 10X Zoom modelinin yeni güncellemeyi almasına kesin gözüyle bakılıyor. 

Oppo modellerinin yanı sıra ayrıca Oppo’nın alt markası olan Realme modellerinin de ColorOS 7 güncellemesini alması bekleniyor. Oppo modellerinde olduğun gibi hangi Realme modellerinin güncellemeyi alacağı şimdilik bilinmiyor. 

ColorOS 7 Ülkemizde De Dağıtılacak

ColorOS 7 güncellemesinin ne zaman dağıtılmaya başlanacağı bilinmiyor. ColorOS 6 güncellemesine baktığımızda Oppo arayüzü Kasım 2018 tarihinde tanıtmıştı ancak Mart 2019 tarihinde kullanıcılarla buluşturmaya başlamıştı. Oppo bu durumu ColorOS 7 için de yapabilir. Ülkemizdeki Oppo akıllı telefon kullanıcılarının da yeni güncellemeyi alması bekleniyor. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı