Mobil

Oppo Ekrandaki Kamera Cihazı 26 Haziran’da Başlayacak

Oppo, 26 Haziran’da bir ekran kamera cihazı başlatmaya hazır. Şirket resmi tanıtım videosunu yayınladı ve cihazın oldukça etkileyici olduğunu kabul etmeliyiz. Bu, şirketin ekran içi kamera teknolojisine sahip ilk cihazıdır. Oppo ekran kamerası benzersiz görünüyor.

Bu ekran içi kamera teknolojisi, MWC Çin cihazları ile ilgili olaylarda serbest bırakılacak. Belki cihazlar hazır olmayacak, ancak bu en son teknolojiyle donatılmış prototipi görmemiz mümkün.

Oppo Kamera Özellikleri

Oppo Ekran Kamerası, MWC Çin’de Açılacak

Cihazın gerçekte nasıl göründüğünü görmek için 2 gün daha beklememiz gerekecek olsa da, şirket daha fazla heyecan yaratan bir video tanıtım filmi yayınladı.

Teaser videosu bize Oppo ön kamerasına genel bir bakış sunuyor ve daha sonra bize N serisinin döner kamerasını, X’i bulmak için açılan kamerayı ve Oppo Reno’nın en iyi, yüzgec kamerasını gösteriyor. Bir kişi kamerayı açtığında selfie kameranın aktivasyonunu Oppo cihazının tepesinde görmek şaşırtıcı. Daha sonra, teaserdaki kişi kamerayı engellemek için ekranın üstüne bir parmak yerleştirir.

Oppo, Dünyanın İlk Ekran Kamerası Cihaz Üreticisi Olacak Mı?

Ayrıca, Samsung, Xiaomi ve Vivo’nun da bu teknolojiyi uzun zaman önce duyurduğu gibi, bu teknoloji üzerinde çalışan tek kişi değil. Bununla birlikte, iki gün sonra, Oppo’nun cihazı üretip üretmediğini ve kazanıp kazanmadığını ya da sadece bir prototip gösterip göstermediğini öğrenebileceğiz.

Ekrandaki Kamera Mevcut Kameralardan Daha İyi Performans Gösterir Mi?

Kullanılan kameraların aksine, mekanik parçaların çalışmasını ortadan kaldıracaktır. Ancak, kamerayı etkinleştirmek için hangi şirketin adapte olacağını bilmiyoruz. Belki yeni kamera modülü pil boyutunu etkileyebilir veya cihaza dahil edilmesi için daha büyük çerçevelere ihtiyaç duyacaktır. Cihazlar resmi oluncaya kadar bunun hakkında yorum yapamayız. Cihazı birkaç gün içinde görelim ve sonra cihazın pratik olup olmadığına karar vermek bizim için daha kolay olacaktır.

 

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı