Mobil

Oppo Enco W31 Kablosuz Kulaklığı Bekleyenlere Müjde; Türkiye Fiyatı Açıklandı!

 Oppo‘nun kısa bir süre önce tanıttığı kablosuz kulaklığı Oppo Enco W31 hakkında güzel bir haber ortaya çıktı.Kablosuz kulaklık çok yakında Türkiye’ye geliyor.

Çoğu mobil cihazla uyumlu şekilde çalışan Enco W31’de frekans cevabını iyileştirmek için tasarlanmış çift kompozit termoplastik poliüretanlar (TPU) ve grafen diyaframlar kullanılıyor.

Suya ve toza karşı dayanıklı olan kulaklık rüzgârdan dolayı oluşan hışırtılı sesleri engelliyor.Kulaklığın her iki tarafında iki adet dahili yüksek hassasiyetli mikrofon bulunuyor.

Kulaklıkta arka plan gürültüsünü engellemek için tasarlanmış bir çevresel gürültü önleme algoritması da mevcut.Kulaklıkları akıllı telefonlarla hızlı bir şekilde eşleştirmek için ekranda beliren tuşa dokunmak yeterli.

Hızlı şekilde eşleşme Oppo’nun belli modellerinde geçerli şekilde çalışıyor.Sesli asistanlara hızlı erişim için kullanıcıların her iki tarafa da üç kez dokunduğunda sağlanıyor.Oppo Enco W31 kulaklıkta seçtikleri edilen müzik tarzına göre iki farklı ses şıkkı bulunuyor.Beyaz renge sahip olan Oppo Enco W31’in fiyatı ise 599 TL.

 Kulaklığın ofisimize gelmesi durumunda detaylı olarak inceleyeceğiz.Peki model kaça satılacak? İlerleyen dönemde Türkiye’de de satılacak gibi duran model için açıklanan fiyat yaklaşık 100 dolar seviyesinde.Aşırı ucuz bir seçenek olmayan kulaklığın, pazarda ses getireceğini düşünüyoruz.

 Açıklandığı kadarıyla modelin yaklaşık olarak 84 dolar yurt dışı fiyatı bulunuyor.Yaptıkları göz önüne bulunmadığı zaman aşırı yüksek fiyatlı olmayan fakat ucuz da sayılmayacak kulaklık, yüksek ihtimalle Türkiye’de de satılacaktır.

Ancak bu konuda henüz resmi bir açıklama ya da Türkiye fiyatı konusunda bir bilgimiz bulunmuyor.Çin merkezli satış ise 12 Eylül tarihinde başlıyor.Türkiye operasyonu oldukça karışan firmanın, bu modeli ilerleyen dönemde OPPO gibi Türkiye’ye getirme ihtimali bulunuyor.Çıkarıldığı zaman sesi kapatan durdurabilen ve hazne kapağı açıldığı zaman direk bağlantı sunabilen kulaklık, şarj tarafında USB-C kullanıyor.

 Kulaklık ile yerleşik mikrofonlar sayesinde telefon görüşmesi de yapılabileceğini söylemiş olalım.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı