Mobil

Oppo Find X Format Nasıl Atılır?

Oppo Find X Format Nasıl Atılır?

Oppo Find X format nasıl atılır sorusu son dönemde en sık sorulan sorular arasında yer alıyor. Oppo markasının piyasası her geçen gün genişlerken, kullanıcılarda Find X modelini keyifle kullanıyor. Cihazınızda donma problemleri sık sık yaşanıyorsa, format atarak bu problemi ortadan kaldırabilirsiniz. Yalnızca telefonun çıkardığı problemlerden dolayı değil aynı zamanda telefonu ikinci el aldıysanız format atmak yararınıza olacaktır. Oppo Find X format işlemi hakkında herhangi bir fikriniz yoksa sizler için hazırladığımız bu yazıyı okumaya devam edin.

Oppo Find X format atma işlemi

Oppo Find X format atma işleminden önce telefonunuzu yedeklemenizi öneririz. Cihazınızı yedeklemeden format atarsanız fotoğraflar, uygulamalar ve rehberinizi kaybedersiniz. Üstelik formattan sonra silinen bu bilgileri bir daha geri getiremezsiniz. Telefona format attıktan sonra cihazınız ilk aldığınız günkü gibi olacak. Formattan önce sosyal medya hesaplarınıza ait kullanıcı bilgilerinizi ve şifrenizi de bir kenara not etmeyi ihmal etmeyin.

Format için ayarlar kısmından “Yedekle ve sıfırla” bölümüne gelin. Burada “Fabrika verilerini sıfırla” seçeneği seçin ve “Telefonu sıfırlar” – “Her şeyi sil” yolunu izleyerek format atma işlemini başlatabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı