Mobil

Oppo Realme 2 Pro Format Nasıl Atılır?

Oppo Realme 2 Pro Format Nasıl Atılır?

Tablet ve telefonlarda yaşanan donma problemleri çok can sıkıcı bir hal alabiliyor. Mesajlaşmanın ve aramanın çok zor yapıldığı hatta çoğu zaman tuş kilidinin bile çok zor açıldığı durumlarda telefona format atmak gerekir. Oppo Realme 2 Pro format nasıl atılır sorusunun cevabını da sizler için derledik.

Oppo Realme 2 Pro format atma

Oppo Realme 2 Pro modelinizde çok sık donmalar ve sıra dışı olaylar yaşıyorsanız, cihazınıza format atarak bu problemleri ortadan kaldırabilirsiniz. Format atma için “Ayarlar” bölümüne girin. Burada “Yedekle ve sıfırla” kısmından “Fabrika verilerini sıfırlar” sekmesine tıklayın. Buradan da “Telefonu sıfırla” ve ardından “Her şeyi sil” diyerek fabrika ayarlarına geri dönebilirsiniz.

Bir diğer Oppo Realme 2 Pro format atma yöntemi ise cihazın donanımı vasıtasıyla yapılır. Bu işleme başlamadan önce cihazınızı tamamen kapatın. Güç tuşu ve ses kısma tuşlarına aynı anda basın ve ekran açılana kadar bekleyin. Dil seçimini de İngilizce yapın. Daha sonra ise “Wipe data all” seçeneğini seçerek format atma işlemine başlayabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı