Mobil

Reno 3 Pro İçin Tarih Verildi!

Oppo’nun yeni akıllı telefonu Oppo Reno 3 Pro bir kez daha sızdı. İşte Oppo Reno 3 Pro ile ilgili ortaya çıkan yeni bilgiler. 

Kısa bir süre önce Oppo’nun yeni akıllı telefonu Oppo Reno 3 Pro modelinin özellikleri sızdırılmıştı. Ne zaman çıkacağı şimdilik bilinmeyen Oppo Reno 3 Pro modeli şimdi de Oppo Başkan Yardımcısı Shen Yiren tarafından sızdırıldı. 

Oppo Başkan Yardımcısı Shen Yiren Weibo üzerinden Oppo Reno 3 Pro modelinin özelliklerini paylaştı. 17 gram ağırlığında olacak olan Reno 3 Pro modeli, 7.7 mm’lik ince bir kasa tasarımına sahip olacak. Oppo Reno 3 Pro modelinin kamera özellikleri ise şimdilik bilinmiyor. 

Sistem ColorOS’a Emanet! 

Ne zaman tanıtılacağı şimdilik bilinmeyen Oppo Reno 3 Pro modelinin gücünü Snapdragon 735 5G işlemcisinden alması bekleniyor. 8 GB RAM ve 256 GB dahili depolama alanına sahip olacak olan Oppo Reno 3 Pro modeli Android 10 işletim sistemi üzerinde şekillenecek olan ColorOS 7 ile birlikte gelecek. 

Kamera özellikleri Oppo başkan yardımcısı tarafından açıklanmamış olsa da Oppo Reno 3 ve Pro modellerinin arka kamerasında 60 megapiksel çözünürlüğünde bir kamaranın bulunması bekleniyor. Oppo Reno 3 ve Oppo Reno 3 Pro modellerinin gelecek yılın ilk çeyreğinde tanıtılması bekleniyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı