Mobil

Oppo Reno 3 Pro Çift Ön Kamerayla Gelecek

Oppo Reno 3 Pro piyasaya çıkmasına çok kısa süre bir kalan akıllı telefonlardan biri. 2020 Dünya Mobil Kongresi’nin Corona Virüsü sebebiyle iptal edilmesine bağlı olarak lansmanı ertelenen Oppo Reno 3 Pro, 2 Mart tarihinde satışa sunulacak fakat henüz lansmanı yapılmayan telefonun pek çok özelliği ve fotoğrafı internete sızdı. 

Oppo çok köklü bir geçmişe sahip olmayabilir fakat ürettiği telefonlarla piyasada önemli bir yer sahibi olmaya kararlı görünüyor.  Henüz Türkiye’de çok yeni olsa da, dünya üzerinde Oppo’nun yeni akıllı telefonlarını merak eden ve büyük bir heyecanla bekleyen bir kitle mevcut.

Lansmanı henüz yapılamayan Oppo Reno 3 Pro‘nun mağazalara dağıtımı gerçekleştirilmişti. Bu sebeple telefona erişimi olan kişiler tarafından Oppo Reno 3 Pro’nun en önemli özelliklerinin sızdırılması aslında çok da sürpriz sayılmaz.

Oppo Reno 3 Pro Çift Ön Kamerayla Gelecek

Oppo Reno 3 Pro Kamera Özellikleri

Hindistan’da bulunan bir teknoloji mağazası tarafından sızdırılan görüntülere bakacak olursak telefonun arka tasarımında dört adet kamera bulunuyor. Ana kameranın 64 MP olduğu belirtiliyor. Alt alta sıralanan kameralara ek olarak alt köşede Oppo logosu göze çarpıyor. 

Dörtlü arka kamera sistemi zaten beklenen özellikler arasındaydı. Oppo Reno 3 Pro’da asıl şaşırtıcı olan yenilik ön kısımda yer alan ikili kamera kurulumu. 44 Mp’lik iki kameranın bulunduğu telefon, Selfie çekilmeyi seven kullanıcıları oldukça memnun edecek gibi görünüyor. Özellikle alan derinliği yaratmada iddialı olduğu belirtilen bu kameralar ile bokeh efekti vererek çekilen selfie fotoğraflar sanki profesyonel bir kamera tarafından çekilmiş gibi kaliteli ve detaylı görünecek.

Oppo Reno 3 Pro Çift Ön Kamerayla Gelecek

Oppo Reno 3 Pro’ya dair ilk yorumlar, tasarım olarak da oldukça şık göründüğü yönünde. İnce ve zarif bir çerçeve sistemine sahip olan akıllı telefon, tıpkı piyasaya yeni çıkan diğer akıllı telefonlarda olduğu gibi ön kameralarını ekrana gömmeyi tercih etmiş.

Oppo Reno 3 Pro Teknik Özellikleri

Sızdırılan görsellerden edinilen sınırlı bilgilere Oppo Reno 3 Pro’nun 8 GB RAM ve 128 GB dahili hafızası olduğunu da ekleyelim. Akıllı telefonda siyah ve beyaz olmak üzere iki renk seçeneği de mevcut. 

Oppo Reno 3 Pro’nun teknik özelliklerine dair daha fazla bilgi edinmek için ya satışa sunuacağı 2 Mart’ı ya da daha fazla sızıntı yaşanmasını beklememiz gerekecek. Şu an için fiyatı açıklanmayan cihaz orta segmentte konumlandırılsa da adından söz ettirmeye kararlı görünüyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı