Mobil

Paralı Oyunları Bedava İndirme Programı Android

Google Play üzerinde ücretsiz oyunlar gibi, sevilen birçok oyunun ücretli olması, kullanıcıların bu oyunlara erişmesinde ki en büyük engellerden birisi olarak karşılarına çıkmaktadır. Paralı oyunları bedava indirme programı Android işletim sistemleri için hangilerinin olduğuna, Play Store ücretli uygulamaları ücretsiz indirme programı hakkındaki diğer detaylara yazımızın devamında yer verdik.

Paralı Oyunları Bedava İndirme Programı Android

Android için ücretli oyunları bedava indirme programı gibi, birçok uygulamada bu oyunları ücretsiz olarak edinmenize imkân tanımaktadır. Elbette ki aşağıda sunacağımız program ya da uygulamaların hiçbirisi, size sınırsız oyun indirme hakkı tanımamaktadır. Ancak ücret karşılığında satılan oyunları, dönemsel olarak belirli şartlara bağlı kalmanız halinde ücretsiz olarak indirme olanağınız bulunmaktadır.

Blackmart Alpa

Paralı Oyunları Bedava İndirme Programı Android cihazlarında, rahatlıkla kullanabileceğiniz bir uygulamadır. Aslında Blackmart Alpa için uygulama ya da program demek yerine, uygulama mağazası demek çok daha doğru olacaktır. Çünkü Blackmart, Play Store gibi bir uygulama mağazası olup, orada bulunan neredeyse tüm oyun ve uygulamalar Blackmart üzerinden ücretsiz olarak sunulmaktadır. En önemli özelliğiyse indirmiş olduğunuz oyun ya da uygulamanın APK’sını, cep telefonunuzun hafıza kartına açtığı bir klasörle kendisi indirmektedir. Bu sayede, önemli bir kullanım kolaylığı sunmaktadır.

Google’ın kendi servisini kullanın

Google tarafından sunulan Ödüllü Anketler etkinliğinde size gönderilen anketlere katılarak, Play Store bakiyesi kazanabilir ve bu bakiyeyi paralı oyunları bedava indirme için, kullanabilirsiniz.

Paralı Oyunları Bedava İndirme Programı Android

FreeStore Uygulaması

Paralı Oyunları Bedava İndirme Programı Android işletim sistemi için FreeStore’u cep telefonunuza indirmeniz ve basit birkaç adımı tamamlamanız yeterli olacaktır. Ki FreeStore’da nihayetinde bir Android uygulaması olup, telefonunuza kurduktan sonra telefonunuz rootlu ya da rotsuz olsun hiç fark etmeksizin Android ücretli oyunları ücretsiz indirme işlemi yapabilirsiniz.

Uygulamayı cihazınıza kurduktan sonra, Google Play hesabınıza giriş yaparak, ücretli seçeceğiniz uygulamayı ‘Paylaş’ seçeneğiyle paylaşma adımına ilerleyerek, paylaşma seçeneği olarak FreeStore’u seçin. Ardından yönlendirileceğiniz sayfadaki ‘Download’ seçeneğine tıklayarak, oyunu ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Genel olarak paralı oyunları bedava indirme programı Android cihazlar için, bu şekildedir. Play Store’dan bağımsız uygulama ve programlar, bu konuda size sınırsız indirme hakkı tanımasa da, önemli ölçüde işinize yarayacaktır.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı